Проект «Навчай для України»

Як зробити шкільну освіту якісною і сучасною?
Школі потрібні свіжі живі ідеї. Змінити систему освіти можна тільки зсередини. Так вирішили в громадській організації «Навчаю для України», і поставили собі завдання: привести в українські школи більше молодих фахівців і випускників інших спеціальностей і напрямків, які зможуть в корені змінити систему освіти і привести її до сучасних вимог.

Професія вчителя далеко не найпрестижніша і оплачувана, і поки що вона тільки втрачає позиції. У школі все менше залишається мотивованих і кваліфікованих педагогів, які в змозі підтримувати рівень освіти і бажання дітей вчитися. Через це знижується і конкурентоспроможність України в світі.

“Навчай для України” – програма лідерського розвитку, яка залучає талановитих випускників та молодих спеціалістів до викладання в школах і розвиває їхній лідерський потенціал для розширення освітніх можливостей в житті дітей сьогодні та здійснення системних змін в країні завтра.

Ініціатива «Навчаю для України» хоче мотивувати випускників провідних університетів та молодих фахівців різних галузей пробувати себе в учительській професії.

Кандидати, яких відібрали для участі в програмі, пройдуть інтенсивну педагогічну і лідерську підготовку, у співпраці з профільними інститутами та запрошеними експертами.

Планується, що вони сформують співтовариство, яке стане рушійною силою системних змін як в освіті, так і в інших сферах.

Люди, які не залучені в систему освіти зараз, стануть для шкіл ковтком свіжого повітря, зможуть поглянути на проблеми сьогоднішньої школи з іншої точки зору.

«Зараз в Міністерстві освіти і науки розробляється нова концепція педагогічної освіти, яка необхідна для впровадження реформи «Нова українська школа».

Думаю, що досвід людей, які пройдуть через цей проект, зможе також дати нам хороші ідеї щодо змін в підготовці вчителів у подальшому», – каже міністр освіти Лілія Гриневич.

Модель освіти, коли в школу приходять фахівці з різних сфер суспільного життя, ефективно працює вже в 40 країнах світу.

Перші випускники програми «Навчаю для України» почнуть працювати вже 1 вересня 2017 року, в Київській, Харківській і Львівській областях

Подати заявку на участь в програмі можна за посиланням.

 

http://teachforukraine.org/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь