Як заробляти молодій мамі: можливості та напрямки

Підробіток для молодої мами – це не тільки спосіб заробітку грошей, це можливість творчої та професійної самореалізації. Сучасні мами можуть здійснити мрію багатьох поколінь: працювати вдома і у зручний час. Навіть маючи 1-2 вільних годин на добу, можна присвятити їх підробітку. Як ви здогадалися, мова йде про фріланс. Як почати заробляти, ким працювати і що собою являє цей підробіток, розповімо на прикладі Kabanchik.ua – всеукраїнського сервісу, доступного в тому числі і на Рівненщині.

Фріланс – кращий напрямок для молодої мами

Дійсно, що може бути краще: працювати, не виходячи з дому і не думаючи, на кого лишити малюка. Сідати за комп’ютер, коли дитина спить або захоплена власною грою. У будь-який час мати можливість зупинитися і зробити більш нагальні справи. Це не єдина перевага – є безліч інших. І всі вони доступні зі допомогою зручного сервісу.

Kabanchik.ua – це не чергова стандартна фріланс-біржа. Загалом, проект створювали, навіть не думаючи про цей напрямок. В першу чергу він був передбачений для пошуку підробітку для кур’єрів, домашніх майстрів та інших спеціалістів. Але декілька років тому на сайті відкрили категорію «Робота в  Інтернеті», і вона одразу ж стала найпопулярнішою.

Принцип пошуку підробітку

Загалом, сервіс за функціоналом трохи нагадує фріланс-проекти: прямі замовники тут залишають завдання, зареєстровані виконавці подають заявки. Замовник робить вибір – і після цього обраний спеціаліст виконує роботу. Але є декілька відмінностей.

По-перше, всі замовники – жителі України. Тож не виникає проблем з оплатою та виводом коштів: робота оплачується у гривнях на банківську карту виконавця. По-друге, сервіс приділив максимум уваги безпеці. Всі завдання відстежує адміністрація, і одразу ж видаляє сумнівні пропозиції. Для гарантії оплати є опція «Безпечна угода» – сайт в ній виступає посередником при передачі коштів від замовника виконавцю.

І, нарешті, по-третє – шукати підробіток дуже зручно. Достатньо підписатися на конкретну категорію, яка цікавить виконавця. Як тільки в ній з’являться нові завдання, система автоматично про це повідомить – на пошту або на встановлений мобільний додаток. То ж залишиться лише ознайомитись з умовами та подати заявку.

Ким бути: варіанти маминого підробітку

Якщо вести мову про пошук роботи для фрілансерів на Kabanchik.ua, в першу чергу хочеться згадати копірайтинг – дійсно, цей напрямок є чи не найпопулярнішим. Робота базується на написанні текстів для сайтів (переважно) або для комерційної розсилки. Найчастіше такі тексти замовляють власники інтернет-магазинів: їм потрібні описання товарів та статті для фірмових блогів. Але копірайтинг – не єдиний напрямок підробітку, є багато інших. Найпопулярніші серед них:

  • розробка сайтів – маючи знання у сфері веб-програмування, можна створювати для замовників різні інтернет-проекти;
  • заповнення сайтів – просте додавання готової інформації на сторінки веб-ресурсу. Потребує вміння працювати з конструкторами сайтів, але навчитися цьому легко;
  • веб-дизайн – це розробка проектів майбутніх сайтів. Також у веб-дизайнерів на ua часто замовляють розробку логотипів для ресурсів та брендів;
  • пошук інформації – досить простий підробіток, який не потребує значних навичок: достатньо вміти користуватись пошуковими системами та інформаційними джерелами;
  • SEO та SMM – робота, що потребує професійних знань та навичок у сфері просування проектів у пошукових системах та соціальних мережах.

Безліч (декілька тисяч) замовників, гарантії безпеки, зручність та економія часу, десятки напрямків для підробітку – молодим мамам є де проявити свою навички та заробити грошей. Головне – мати бажання та трохи часу, а ще обов’язково зареєструватися на сайті онлайн-сервісу.

На правах реклами

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь