Фантастична можливість для школярів від Ukraine Global Scholars

Фантастична можливість для українських школярів!Ukraine Global Scholars це чудова ініціатива, що безкоштовно допомагає талановитим українським школярам 9-11 класів вступити до найкращих світових шкіл та коледжів за повної фінансової підтримки з боку цих навчальних закладів.

Організацію заснували українські випускники престижних закордонних ВНЗ, зокрема, Гарварду та Пенсильванського університету. За час своєї роботи Ukraine Global Scholars допомогла своїм “випускникам” вступити до престижних навчальних закладів у США, Швейцарії та Об’єднаних Арабських Еміратах. Загалом діти отримали 1,1 мільйонів доларів у стипендіях на своє навчання. Особливої уваги команда проекту надає школярам з маленьких міст та сіл.

І от нещодавно стартував відбір в чергову хвилю програми!

Про всі деталі можна дізнатися в безкоштовному онлайн вебінарі в неділю 19 лютого з 18.00 по 20.00, поспішайте реєструватися – http://ugs-webinar.strikingly.com.

Це реальний шанс отримати освіту світового рівня, змінити життя та досягти неможливого для української молоді: репост та інформування знайомих дітей та батьків щиро вітаються!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь