Як вибрати найкращий кондиціонер для дому

Придбання кондиціонера для дому – це інвестиція у комфорт та здоровий мікроклімат дому. Але як зробити правильний вибір серед безлічі моделей? Ось кілька простих порад для ідеального вибору побутового кондиціонера.

Визначте потужність за площею  

Одне з головних правил – потужність кондиціонера має відповідати площі приміщення. Для розрахунку використовуйте формулу: 1 кВт потужності на 25-30 кв.м. Завищена потужність лише витрачатиме більше електроенергії. Обрати, враховуючи площу вашого приміщення, можна тут: https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/kondicyonery.html

Обирайте енергоефективні моделі класу А

Звертайте увагу на клас енергоефективності кондиціонера. Моделі класу А або вище (A+, A++, A+++) економніші у споживанні електрики, а отже зекономлять сімейний бюджет. 

Бездоганна очищення повітря

Окрім охолодження, сучасні побутові кондиціонери можуть очищати та іонізувати повітря. Корисні функції для сімей з алергіками чи маленькими дітьми:

  • Іонізація повітря  
  • Плазмові фільтри
  • Вбудовані повітряні фільтри
  • Функція осушення повітря  

Для родин з дітьми наявність кондиціонера вдома стає особливо важливою. Влітку його охолоджувальна функція захищає малюків від перегріву та теплових стресів, які можуть бути небезпечними. А взимку кондиціонер працює у режимі обігріву, забезпечуючи приємну та здорову температуру приміщення для дитячих ігор та занять.

Крім того, функції очищення та осушення повітря дозволяють уникнути розвитку цвілі, грибків та інших алергенів у домі. Чисте, свіже повітря життєво необхідне для здоров’я та комфорту дітей.

Тихий та зручний у користуванні

Комфорту додають функції низького рівня шуму, зручний пульт ДК та таймер для програмування режимів роботи. Ергономічний дизайн забезпечує легкий монтаж на стіну чи встановлення в стелю.

Надійний бренд – довговічна робота

Надайте перевагу перевіреним часом брендам з хорошою репутацією: Toshiba, Electrolux, l Mitsubishi Electric, Panasonic, Samsung, LG та інші лідери ринку побутових кондиціонерів.

Отже, наявність якісного енергоефективного кондиціонера в домі з дітьми забезпечує безпечний та комфортний мікроклімат цілий рік, а також захищає від шкідливих алергенів. Це інвестиція у здоров’я вашої родини. Правильно підібраний за потужністю, кліматичними функціями та енергоефективністю кондиціонер гарантуватиме ідеальний мікроклімат у вашому будинку протягом багатьох років. Консультанти нашого магазину допоможуть з кваліфікованим вибором побутової кліматичної техніки.

Читати більше: Обираємо витяжку на кухню: поради та ключові аспекти

 

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь