Всеукраїнскі змагання з грудничкового плавання

У Рівному 15 лютого 2017 року вдруге відбудуться змагання з груднічкового плавання під назвою “Діти під водою-2017”. Цей захід проводиться вже вдруге, і є єдиним у всій Україні. Досвід попереднього року яскраво засвідчив популярність цього проекту не лише серед рівнян, адже вихованці школи плавання продемонстрували усій Україні, що малюки вміють не лише плавати, а й пірнати та змагатись між собою.

Організатор заходу – засновник та інструктор школи раннього плавання «Немо» Юлія Собуцька розповідає, що змагання обіцяють бути ще більш захоплюючими.

 – Дата змагань обрана не випадково. Саме цим ми вкотре хочемо ламати стереотипи і довести, що дітки, які займаються плаванням загартовані та більш витривалі.- каже Юлія Собуцька.

– Наші учні багато чого навчились за цей рік, тому змагання будуть по-справжньому приголомшливими, таких нирків ви точно ніде не бачили. Тому, що так довго плавати під водою можуть лише немовці, такий азарт і жагу до перемоги можна побачити лише в моїх матусь. І найголовніше, ці змагання створенні для того щоб довести – неможливого не буває, ми хочемо показати свої особисті рекорди і любов малюків до води. Тож, зважаючи на значний успіх та інтерес всієї країни до минулорічного заходу, цього року ми замахнулись на значно більші досягнення. Крім того, ми очікуємо учасників з з різних куточків нашої країни.

Номінації змагань:
  • Найдовше перебування  під водою
  • На дистанцію
  • Улюбленець публіки
  • Стрибки з бортика;
  • Дует батьків з малюком
  • Самостійне плавання

Вік учасників – від трьох місяців до півтори року.

Учасниками цього грандіозного дійства можуть стати не лише вихованці “Немо”, а й усі охочі. Головне бажання та вміння пірнати (на 6 сек).

Нагадаємо, що у 2016 перший в Україні чемпіонат з грудничкового плавання «Діти води» в Рівному зібрав 50 малюків. Їх вік був від 3 місяців до 1,5 рочку.


Змагання проводяться у новому басейні з сучасними методами знезараження АкваРай.
м. Рівне вул. А. Мельника 15, 17.
Дата змагань: 15 лютого, 9:30 ранку.
Запис учасників змагань розпочнеться 30 січня за номером 0680010022.

 

 Джерело:  http://nemo.rv.ua/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь