Відкриття фірмового магазину компанії АГРОМАТ восени 2021 в місті Рівне

Ведучий імпортер керамічної плитки та сантехніки компанія Агромат розширює торгову мережу і відкриває новий магазин в місті Рівне. Офіційне відкриття роздрібної торгової точки відбудеться 30 жовтня 2021 року. Відтепер жителі міста Рівне можуть купувати товари для облаштування будинку і бізнесу в спеціалізованому магазині, що пропонує продукцію провідних брендів з усього світу.

Компанія Агромат спеціалізується на імпорті та реалізації високоякісної кераміки вже близько 30 років. За цей час вдалося значно розширити торгову мережу. Роздрібні торгові точки рівномірно розподілені по всій території України, один з магазинів знаходиться в Грузії.

В асортименті товарів Агромат понад 200.000 одиниць продукції і близько 1 000 кращих брендів. Прийшовши в магазин, ви знайдете найширший вибір керамічної плитки, душових кабін, ванн, підвісних унітазів та інсталяцій, аксесуарів і багато іншого. Цієї осені для жителів міста Рівне все це стане ще доступніше.

Сьогодні складно уявити, що перший магазин Агромат був відкритий за часів дефіциту керамічної плитки та сантехніки на ринку. Тоді попит значно перевищував пропозицію і поява товарів цієї групи стала справжнім проривом. Сьогодні вітчизняний споживач має набагато більше можливостей придбати той товар, який хоче, і компанії Агромат допомагає йому у цьому з натхненням.

Компанія Агромат ставиться до своїх покупців з турботою. Філософія компанії – “Плитка і сантехніка тут і зараз”. Для зручності покупців облаштовані шоу-руми, де можна знайти натхнення та практичні ідеї для створення власного унікального дизайну інтер’єру. Якщо буде потрібна консультація – професійні консультанти, дизайнери інтер’єру завжди готові прийти на допомогу. Також радимо скористатися  можливістю 3-Д візуалізації.

Ви готові зробити вибір онлайн? Заходьте на сайт https://shop.agromat.ua/. Зручний інтерфейс дозволяє купувати швидко. Забрати товар можна самовивозом або ж за допомогою доставки додому.

У день відкриття нового магазину Агромат в місті Рівне традиційно буде проведена безпрограшна лотерея, і кожен покупець повернеться додому не тільки задоволений придбанням стильного і якісного товару за доступною ціною, а й ще з подарунком від компанії. Агромат – тільки позитивні емоції й найкраща кераміка.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь