Акумуляторна болгарка чи мережева – яку вибрати

Вибирати будь-який електроінструмент потрібно конкретно для своїх цілей. Наприклад, якщо ви займаєтеся ремонтами, то вибір краще зупинити на професійній потужній болгарці від відомого бренду. Для побуту з використанням раз на місяць підійде й недорога китайська модель. Загалом, суть полягає в тому, що не варто завжди шукати найкраще та найдорожче. В більшості випадків для закриття потреб цілком достатньо дешевого інструменту з середніми характеристиками.

При виборі варто особливу увагу приділити типу живлення. Від цього залежатиме ефективність роботи та можливість її виконати в принципі. Болгарки бувають мережевими та акумуляторними. В кожного типу є свої плюси, з якими ми зараз вас ознайомимо.

Мережевий інструмент

Цей тип має наступні переваги:

  • Потужність. Якщо взяти загальний показник, то вони більш потужні в порівнянні з акумуляторними. Розрізають метал вони значно швидше. При виконанні великих об’ємів роботи ця перевага вважається однією з найголовніших.
  • Різноманітність моделей. В продажі представлені болгарки у Рівному з абсолютно різними характеристиками. Ви зможете знайти як компактну і недорогу модель для побуту, так і надпотужну для виробництв і будівельних цілей.
  • Вартість. Придбати такий інструмент можна за ціною від 800 гривень.

На ринку представлені прості моделі з базовими функціями та характеристиками і більш просунуті з антивібраційною функцією, підтримкою постійних обертів, захисною муфтою, системою плавного пуску, регулюванням обертів.

Акумуляторні болгарки

Вони за замовчуванням вважаються більш сучасними саме через наявність акумуляторної батареї. Також це є головною причиною їхніх переваг перед мережевими аналогами, а саме:

  • Зручність у користуванні. Дроти з подовжувачем при роботі заважати не будуть.
  • Відсутність прив’язки до місця. Не потрібно бути біля розетки або купувати довжелезні подовжувачі. За допомогою акумуляторної болгарки ви можете хоч ремонтні роботи в будинку виконувати, хоч розбиту ворожу військову техніку розбирати десь у полі. Головне зарядити батарею по максимуму. А краще — мати ще одну в запасі.
  • Різноманітність. Мається на увазі наявність мініатюрних і надлегких моделей, якими можна орудувати однією рукою. Яскраві представники є у виробника Bosch.

Ціни тут вищі. Найдешевшу модель можна придбати десь за 1500 грн. І це без акумулятора.

Висновки

Перед покупкою головне правильно визначити свої потреби. Тоді з вибором проблем не буде.

Мережевий інструмент однозначно потрібно вибирати для виконання великого об’єму робіт, де важливо постійно мати готовий інструмент і потрібно працювати швидко. Акумуляторний просто незамінний в побуті і у випадку відсутності прямого доступу до джерела електроенергії.

Щоб ознайомитися з варіантами, вибрати та купити болгарку, зайдіть на сайт Allo.ua. Тут представлений великий асортимент за помірними цінами.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь