Альтернативні школи Рівного

Сьогодні багато батьків приходять до висновку, що звичайна міністерська освіта застаріла. Загальноосвітня школа не дає тих компетенцій, які потрібні людині у сучасному світі. Але де ж здобути прогресивну освіту? Де можна спробувати нестандартні підходи, які зацікавлять дитину та зроблять її щасливою в школі?

Сайт Міні Рівне пропонує добірку шкіл альтернативної освіти, де дитина не буде нудьгувати, де звільнять час для дитячих хобі, розкриють всі таланти та здібності і підготують до дорослого життя.

KidIT — ІТ-школа для дітей від 5 років

KidIT — новий формат технологічної освіти для дітей від 5 років, який трансформує пасивне споживання технологій в активне творення за допомогою технологій. Створювати власні продукти (ігри), розвивати вже сьогодні навички, необхідні для успішного майбутнього, отримувати перше розуміння, що означає бути громадянином світу — усе це про KidIT.

Ігровий формат уроку, часта зміна видів діяльності, багато рухів, командні ігри, індивідуальне експериментування із планшетами, групова і парна роботи. Усе для того, аби розкрити генія у кожній дитині.

Формат уроку ігровий: часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з планшетами, групова і парна роботи. Планшетна частина роботи – це 30% часу всього заняття, 70% часу – всілякі ігри на розвиток навичок 4С (креатив, комунікація, командна робота, критичне мислення). У групі 6-8 дітей. На кожному занятті з групою працюють 2-3 Ніндзі.

З дітьми займаються Ніндзі. Їх навмисно не називають ні вчителями, ні вихователями. У дітей уже сформувалося певне бачення вчителя —доросла тьотя, яка сварить, коли бігаєш по класі або регочеш з однокласником під час уроку. В KidIT не хочуть щоб таке упередження впливало на атмосферу заняття.

Адреса: вул. В’ячеслава Чорновола, 1, 2 поверх, офіс 204.
З питань партнерства: Людмила Поліщук.
Тел.: +38 (067) 947-50-58.
Сайт: www.kidit.com.ua/city/rivne/
Група KidIT у Facebook

Школа математики «АкадеміК»

Місія школи математики «АкадеміК» — допомогти зрозуміти й осмислити математику, додати впевненості дітям у власних силах за допомогою навички швидких рішень, показати всю красу математики.

Заняття проходять у різновікових групах за такими напрямками:

 • заняття зі шкільного курсу математики у невеличких, міні-групах з 4-6 дітей, одного класу або однакового рівня знань;
 • індивідуальні заняття;
 • швидка ліквідація невеликих прогалин у знаннях за декілька занять (після хвороби або тимчасової відсутності в школі);
 • математичні інтенсиви (практикум на вибрану тему, наприклад, дроби, функції, планіметрія, стереометрія, пояснення, наочні приклади й багато-багато практики);
 • підготовка до ДПА 4 та 9 клас, розв’язування усіх варіантів підсумкових контрольних робіт (групові, 6-10 дітей);
 • літні математичні табори.

Переваги: чітка програма навчання, періодичний контроль знань та фіксація результатів навчання, індивідуальний підхід до кожного учня, відмінні умови навчання, заняття проводять досвідчені, енергійні вчителі з вищою математично-педагогічною освітою, знаходяться у центрі міста.

Контакти:
Адреса: м. Рівне, пр. Миру, 7а, каб. 5.
Телефон: (097) 746 43 84.
Працюємо щодня з 11:00 до 19:00

Facebook

Академія фінансової просвіти

Мета — допомогти всім охочим стати фінансово грамотними, досягти фінансової стабільності в кожній сім’ї та родині, зробити фінансовий простір кожного безпечним, гармонійним, благодатним, щедрим і багатим.

Основні завдання проекту: 

 • Надати можливість дорослим, а також дітям і підліткам в доступній для них формі познайомитися із світом фінансів;
 • Сформувати у кожного базові поняття фінансової культури;
 • Навчити використовувати фінансові інструменти на власну користь;
 • Навчити досягати мрій;
 • Зробити життя кожного багатим і щасливим;

На заняттях діти в ігровій формі отримують відповіді на питання про гроші в нашому житті, їх значення, призначення, джерела надходження, механізми розподілу, також навчаються ставити фінансові цілі та випробовують механізм їх реалізації.

Курси:

 • «Фінансова абетка» для дітей 8-12 років.
 • «Фінансова школа» для підлітків 13-17 років;
 • «Фінансова академія» для всіх категорій віком 18+;
 • Практикум «Побудова фінансової стратегії сім’ї».

Консультації з фінансових питань, або відповіді на питання стосовно ваших конкретних потреб.

Контакти:
м. Рівне, пр. Миру, 7а, офіс 42.
Телефон: (097) 33-03-100, (066) 55-20-320.

INDIGO MENTAL CLUB RIVNE

Клуб ментальних тренувань INDIGO MENTAL — це видатні методики, що розвивають та вдосконалюють інтелект дитини.

Ментальна арифметика — це японська методика швидкої усної лічби, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини від 5 до 14 років. Процес навчання проходить на спеціальних японських рахівницях Соробан (Абакус). Ментальна арифметика тренує одночасно ліву і праву півкулі мозку, удосконалюючи зорову пам’ять, концентрацію уваги, креативну спрямованість, образне мислення дітей.

Переваги методики:

 • Вдосконалює концентрацію уваги та пам’ять;
 • Навчання забезпечує всесторонній розвиток та успіх дитини у різних сферах;
 • Методика одночасно розвиває праву та ліву півкулі мозку;
 • Ідеально поєднується з вивченням іноземних мов.

Переваги клубу: 

 • Методика позитивно впливає на успішність дитини в школі;
 • Вартість повного курсу найдоступніша на українському ринку;
 • Середня тривалість курсу 9 місяців (залежить від віку дитини);
 • Проводимо безкоштовні майстер-класи для шкіл та садочків;
 • Навчання можливе для діток з вадами.

Контакти:
пр. Миру, 7а, офіс 5.
Телефон: (097) 746 43 84.
Сайт
Facebook 

Школа усного рахунку «Соробан»

«Соробан» — перша школа усного рахунку в Рівному. В Україні навчання швидкісному усному рахунку почалося з 2013 року. Заняття проводяться для дітей 5-11 років. Найбільш корисний ментальний рахунок для дошкільнят та малюків, які відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас загальноосвітньої школи. Учні 5 класу, 6 класу є найстаршими учнями Соробана.

Формат навчання в Школі очний: 2 уроки один раз в тиждень, малюки 5-6 років по 30-35 хв., діти 7-11 років по 45 хв. І обов’язкові заняття вдома — щодня по 15-30 хв на спеціальному тренажері. Методика розроблена так, що в процесі навчання діти розуміють “смак” власного успіху — це запорука правильної мотивації в навчанні, в отриманні нових знань!

Школа «Соробан» — не звична для всіх математика. Ментальна арифметика використовується для всебічного розвитку дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахунки, названі абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, вони виробляють розумові навички і розвивають інтелект.

Розташовані: вул. Соборна, 192 Д БЦ «Лiон».
Телефон: 0986272616.

Підліткова Академія «Стандарт»

Підліткова академія це 14 тренінгів, які спеціально розроблені та адаптовані для підлітків. Вони допоможуть їм отримати необхідні навички та стати зрілими особистостями.

Програма Академії складається з наступних тем: лідерство, конфліктологія, креативність, мистецтво спілкування, вміння поставити запитання, публічні виступи, командна робота, проєктний менеджмент, керування часом, емоційний інтелект.

Ключова ціль Підліткової Академії: підготовка лідерів, що володіють необхідними навичками та міцним характером та здатні вести за собою. Ми віримо, що всі діти геніальні, а ми тільки допомагаємо їм розкрити свій потенціал.

Підліткова Академія «Стандарт»:

 • Для кого: для підлітків 10-16 років.
 • Робота у групі до 15 учасників.
 • Чотирнадцять двогодинних занять, що проходять щосуботи з 9:30 до 11:30 протягом трьох місяців.
 • Усі учасники отримають сертифікат про успішне проходження курсу.

Реєстраційний внесок: 1500 грн – за весь курс, 500 грн в місяць.

Розташовані: вул. Київська, 21.
Телефон: 068 093 4316.

Залишити відповідь