Apple Watch Ultra – смарт-годинник для занять спортом та подорожей

Apple Watch Ultra – смарт-годинник першого покоління з посиленим захистом для любителів активного відпочинку та екстремальних видів спорту побачив світ у вересні 2022. Не дивлячись на те, що пристрій орієнтований на екстремалів, модель яблучного смарт-годинника стрімко завойовувала серця користувачів, незалежно від їхнього роду діяльності та захоплень. Нова серія Apple Watch Ultra має титановий корпус, що дає ряд вигід у користуванні та ще багато технічних переваг, які ми розглянемо нижче.

Ознайомитися з повною лінійкою смарт-годинників Apple Watch Ultra можна за посиланням: https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/smart_chasi_apple-watch-ultra.html

Дизайн смарт-годинника Apple Watch Ultra 

Apple Watch Ultra має міцний титановий корпус, який витримує удари та падіння, вплив будь-якої стихії, ідеальне поєднання між міцністю, стійкістю до ударів та корозії та вагою. Також він має захист від води, з ним можна пірнати на глибину до 100 метрів, що дозволяє носити його під час плавання або інших водних видів спорту. Корпус надійно захищений від потрапляння пилу і бруду IP6X.

Зображення www.hodinkee.com

Дисплей – захист понад усе

Годинник Apple Watch Ultra має великий 49-міліметровий дисплей з роздільною здатністю 410 x 502 пікселів. Дисплей яскравий і контрастний (OLED LTPO із технологією Retina),  навіть на сонячному світлі. Яскравість до 2000 кд/м²

Функції – контроль та підтримка

Смарт-годинник покоління Ultra підтримує всі основні функції Apple Watch:

  • Відстеження активності
  • Вимірювання пульсу
  • Вимірювання кисню в крові
  • ЕКГ
  • Оплата Apple Pay
  • Дзвінки та повідомлення

Пристрій також має ряд додаткових функцій, призначених для мандрівників та любителів активного відпочинку:

  • Точний двочастотний GPS
  • Датчик висоти
  • Компас
  • Режим “Аварійний SOS”

Автономність – ще більше часу роботи

Apple Watch Ultra працює без підзарядки до 36 годин. Це означає, що ви можете носити його цілий день, не турбуючись про зарядку.

Apple Watch Ultra – це потужний і надійний годинник, який ідеально підходить для любителів активного відпочинку та екстремальних видів спорту. Він має міцний корпус, великий дисплей, широкий спектр функцій і тривалу автономність. Не потрібно турбуватися, що гаджет вийде з ладу у невідповідний момент. Ідеальний годинник для людей з активним та насиченим життям.

Читати більше: iPhone 14 Pro: новий рівень у світі смартфонів

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь