Букет з цукерок — оригінальний подарунок для малечі

У вашої дитини вже є все і навіть більше? Не знаєте, як її здивувати? Портал Міні Рівне поспішає поділитися зі своїми читачами гарною новиною: нестандартні букети з солодощами від https://flowers.ua можуть стати оригінальним подарунком для вашого чада, незалежно від приводу. Фантазія флористів компанії необмежена, вони точно допоможуть вам підібрати щось цікаве. Швидше замовляйте букети та композиції з доставкою в Рівне, і Flowers.ua зробить все в найкращому вигляді. Асортимент компанії налічує тисячі оригінальних композицій, виконаних не тільки з квітів. Компанія займається організацією свят на вищому рівні вже не один десяток років, дарує своїм клієнтам не просто букети, а яскраві враження, незабутні емоції та радість.

Цукеркові букети

Зверніть увагу на фірмові букети “Заряд енергії!”, “Зоряне небо”, “Насолода”, “Щасливе дитинство” — подібні композиції не залишать байдужим жодного ласуна. Улюблені шоколадні батончики і яйця “Kinder surprise”, акуратно загорнуті в пакувальний матеріал та зв’язані стрічкою, викличуть непідробний захват у малюків. До речі, подібні букети стануть прекрасним подарунком і для дорослих та безсумнівно навіють щасливі спогади з дитинства.

Композиції з іграшками

Букети іграшок “Ведмежата” і “Маленькі ведмедики” — альтернатива композиціям із цукерок. Такі букети точно стануть центром уваги на будь-якому дитячому святі. До речі, невеликі плюшеві іграшки для букетів представлені в каталозі Flowers.ua у великому асортименті. Зв’яжіться з менеджером для уточнення деталей і можливості заміни (телефон 0-800 50-03-72, можна дзвонити цілодобово).

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь