Українці видали дитячу книгу-мотиватор – щоденник Challenger

Історією незвичайного видання поділилися його автори на платформі Спільнокошт, де вони зібрали частину коштів на видання книги – проект підтримали як в Україні, так і закордоном.

– За короткий час нам вдалося не лише сформувати ідею, однак структурувати її у конкретні завдання відповідно до вікової психології та арт-терапії. Всю цю користь ми “загорнули” у неймовірно яскравий та привабливий дизайн і тексти з гумором. Ми зробили все, щоб ця книга стала близькою саме підлітку. Щоб діти мали мотивацію виконати кожне завдання і пройти всі випробування. І саме тому це  челендж! І разом з тим це книга, яку потрібно написати про себе самому, – відзначють автори видання.

Книга орієнтована на вік від 9 до 16 років. Вона містить 122 завдання на розкриття потенціалу та особистісний розвиток.

– Тут і планування, і стосунки, і вміння попросити про допомогу, і підказка для тих, хто не вміє говорити “ні”. Кожна сторінка щоденника особлива і про неї можна розповісти окремо. Але ця історія не для того щоб про неї розповідати. Вона для того, щоб міркувати, мріяти і діяти! – наголошують автори.Огляд книги від юної української блогерки

Разом з тим видання має і яскравий український акцент.

– Нам вдалося цікаво розповісти про сучасних українських художників, запропонувавши їх роботи для перетворення і переосмислення. Так, в щоденнику є Тарас Григорович Шевченко від Олександра Грехова, якому запросто можна домалювати зачіску. Є тут і справжній стінопис Віталія Гідевана з творчим завданням. І магічна картина Василя Мушика, до якої потрібно написати історію. І чудова рибка від Анни Бучіареллі, що виконує бажання…  – відзначають автори щоденника. – А ще ми влаштували квест туристичними місцями України, марафон добрих справ, день таємничого добродія, місяць щасливої людини і ще безліч усього…

Замовити книгу можна за посиланням https://forms.gle/8HBVcMg7JqheCQ2h9

Прикметно, що кожен десятий Щоденник Challenger з першого накладу передали до Міжнародного благодійного фонду “КАРІТАС-УКРАЇНА” щоб поширити серед дітей та підлітків з нелегкою долею.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь