Чому варто купити додому пилосмок Karcher

Батьки знають, що ідеальна чистота та діти – поняття не сумісні. Пюре на підлозі, дивані, крихти печива чи земля, з перекинутого вазону, а якщо ще є домашні улюбленці, прибирання перетворюється у виснажливу рутину у режимі – 24/7. Тому потужний пилотяг – це must have у домі.  У цій статті розглянемо чому варто обрати пилосос karcher, його переваги та функції, які допоможуть тримати ваш дім у чистоті та комфорті.

Висока потужність та мультифункціональність

Пилосос Karcher – це побутовий прилад, який завдяки інноваційним технологіям, наявністю різних функцій швидко та легко видаляє пил та бруд з різних поверхонь у нашому домі. 

Крім звичайних моделей на колісній базі для сухого прибирання (прибирання пилу, ниток, волосся, шерсті тощо), в залежності від ваших потреб, у лінійці можна обрати пилосмоки для вологого прибирання:

  • Для прибирання твердої підлоги – пилосмоки для вологого прибирання та електрошвабри.
  • Для очищення килимів та текстилю – миючі пилосмоки.
  • Багатофункціональні пилотяги, що збирають усі види сміття: сухе, вологе, воду, велике сміття тощо.

Зручність використання та маневреність

Пилосмоки Karcher мають зручний ергономічний дизайн, що полегшує його переміщення по дому. Крім того, багато моделей оснащені  ергономічними ручками та спеціальними насадками, які забезпечують зручність та ефективність прибирання на різних поверхнях (килими, паркет та м’яких меблях) та важкодоступних місцях.

Доступні моделі різної ваги 3-4 кг. Чим більше функцій у пилосмоку, тим більше вага.

Чисте повітря під час прибирання

Техніка для прибирання Karcher має три ступені фільтрації, що збирають пил, алергени та інші мікрочастини й утримує в собі, не випускаючи, його назад у повітря. Це забезпечує ідеальне прибирання, до останньої порошинки. Особливо це важливо, якщо у домі є діти, які проводять багато часу на підлозі, та людей схильних до алергічних реакцій. 

Фільтри легко замінити, що продовжить термін експлуатації приладу та забезпечить ретельність прибирання.

Міцність та  надійність перевірена роками

Техніка Karcher завоювала довіру своїх користувачів у багатьох країнах світу. Використання у виробництві якісних матеріалів та новітніх технологій, що забезпечує тривалий термін використання. Виробник гарантує 2-5 років обслуговування своєї техніки в залежності від моделі, що особливо важливо, коли пристрій використовується щодня декілька разів. 

Миюча техніка ТМ Керхер – ідеальний вибір для сімей, що дбають про порядок вдома. Обирайте найкращі рішення для свого дому!

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь