Чим особливі машинки Hot Wheels?

У 1968 році на хвилі неймовірної популярності ляльок Barbie компанія Mattel запускає нову серію іграшок, тепер уже для хлопчиків, — Hot Wheels, мініатюри машинок. Після цього бренд практично одразу отримав неофіційне звання «Виробник іграшок №1 у США», а машинки Хот Вілс досі залишаються чи не найбажанішим подарунком.

Що таке Hot Wheels?

Одна з машинок, створених брендом Mattel, — 1969 Pink VW Beach Bomb — свого часу на аукціоні була оцінена в 175 тисяч доларів. А американець Брюс Паскаль зібрав понад 700 експонатів Hot Wheels загальною вартістю 2 мільйони доларів. В Україні легендарні машинки можна купити значно дешевше, особливо в інтернет-магазині Retromagaz.

Hot Wheels — це копії різних марок і моделей автомобілів у мініатюрі (в масштабі 1:64). Найперша машинка колекції була презентована в травні 1968 року на виставці іграшок у Нью-Йорку. Це була модель Chevrolet Camaro 1968 року випуску. Того ж року компанія випустила ще 15 моделей. А далі виробник зробив хід конем і в доповнення до мініатюрних автомобілів запропонував зменшені копії гоночних трас. Перед такою новинкою не змогли встояти ні діти, ні дорослі.

Над розробкою конструкції та дизайну кожної автомоделі працювали досвідчені майстри. В команді спеціалістів, які створили перші Хот Вілс, були Джек Раян і Гаррі Бредлі. Перший — професійний автомобільний дизайнер, військовий інженер, який свого часу встиг попрацювати над створенням ракет у фірмі Raytheon. Другий — штатний стиліст General Motors. Тож не дивно, що Хот Вілс — це не просто іграшки, а справжні автомобілі в мініатюрі, в яких продумана кожна деталь.

Чим цікаві моделі Hot Wheels?

Сучасні мініатюри з колекції бренда за якістю відповідають мініатюрам із перших серій. Високий інтерес покупців до цих машинок можна пояснити ще й:

  • величезним асортиментом моделей;
  • цікавими ефектами — деякі машинки можуть змінювати колір;
  • можливістю трансформувати деякі моделі;
  • міцністю, надійністю та довговічністю;
  • наявністю гоночних треків.

Тож якщо вибираєте оригінальний подарунок для хлопчика чи навіть дорослого чоловіка-колекціонера, обов’язково завітайте до магазину Retromagaz. Тут є сотні мініатюрних моделей авто від Mattel, які не залишать байдужими нікого. І навіть якщо не плануєте купувати машинки, загляньте на сайт, адже ці неймовірні іграшки вартують того, щоб їх побачив кожен.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь