Діти та іграшки в різних країнах

Італійський фотограф Габріеле Галімберті витратив майже два роки, подорожуючи по всьому світу. Він фотографував дітей разом з їх іграшками.

Ось, що він розповів після подорожі:

«Вони просто хочуть гратися, і в цьому всі діти світу схожі один на одного»

«Діти з багатих сімей часто не хотіли підпускати мене до своїх іграшок, і мені було потрібно якийсь час, перш ніж вони дозволяли мені пограти з ними. У бідних країнах все простіше – як правило, дитина з бідної родини охоче ділиться іграшками, навіть якщо їх у неї всього дві або три».

«Якщо не брати до уваги появу комп’ютерних ігор, дитячі іграшки мало змінилися за останні 30 років. Часто я навіть зустрічав іграшки, в які сам колись грав, і мені було приємно згадати своє дитинство».

Arafa & Aisha from Zanzibar

«Тільки-но я переступав поріг будинку і просив показати іграшки, як переді мною викладалися всі скарби – будь то мішок з улюбленцями або один-єдиний плюшевий динозавр», – каже фотограф.

Li Yi Chen from China.

Під час роботи Габріель виявив, що така проста річ, як іграшка, здатна багато що розповісти про долю країни і сучасного життя регіону.

Allenah from the Philippines.

Noel from Dallas, Texas.

Іграшки дітей часто відображають професію батьків або спосіб життя сім’ї. Габріель впевнений, що його маленькі герої часто наслідують дорослих і приміряють на себе різні ролі – чоловіки-захисника, красуні-моделі…

Lucas from Australia.

Давайте згадаємо, що ми теж колись були дітьми, і разом з ними будемо радіти життю!

Більше фото діток з ігоашкам – на сайті фотографа.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь