IV благодійна акція «Добро на Різдво»

“ДОБРО НА РІЗДВО” – СТАРТУЄ

 В Палаці дітей та молоді тривають підготовчі заходи до проведення IV традиційної благодійної акції «Добро на Різдво», яка офіційно стартує з 19 грудня і триватиме до 19 січня вже нового року. 6 грудня відбулося знайомство організаторів з учасниками акції та фотосесія. Цьоріч участь в благодійному проекті «Добро на Різдво» беруть дев’ятеро дітей, які потребують допомоги: четверо з них діти загиблих учасників АТО, троє важкохворих і двоє сиріт з Сєверодонецька. Кандидатів підбирали вихованці центру волонтеріату ПДМ, Молодіжної палати ПДМ, Парламенту дітей Рівного Рівного співпрацюючи з відповідними службами та громадськими організаціями міста.
Отже знайомтеся – тринадцятирічні братиРоман та Богдан Лебеді. Хлопці втратили батька в неоголошеній війні на сході нашої країни. Мріють про футбольні м’ячі та матеріали для художньої школи. Юна спортсменка Аліна Спасіба, донька загиблого учасника АТО, мріє отримати на Різдво професійні спортивні кросівки для бігу, теплу спортивну жилетку та спортивний костюм.
Наймолодша учасниця акції, шестирічна Анна Дусь, тато якої теж загинув в АТО,  хоче аби їй Святий Миколай приніс величезного ведмедика та планшет. Восьмирічний хлопчик з особливими потребамиПереходько Назар майже не розмовляє, але щиро вірить, що Святий Миколай подарує йому самокат і зручну парту.
Десятирічний Євген Наум’юк, дитина з особливими потребами, мріє про санки з рулем і власне ліжко. Десятирічна дівчинка з особливими потребами,Марина Усенко прагне розвиватися. Марині потрібен планшет, аби вона могла вчитися розмовляти.
Талановита Ксенія Кочубєй з Сєверодонецька, яку виховує бабуся, на Різдво мріє отримати фотоапарат. Допитливий підліток з Сєверодонецька Валентин Остапенко, якого виховує лише батько, мріє про планшет.

Головна мета акції «Добро на Різдво» – здійснення мрій дітей з особливими потребами, соціально незахищених та соціально вразливих категорій, тяжкохворих дітей, що потребують довготривалого лікування та дітей, батьки яких загинули у зоні проведення АТО.

Отож, Палац дітей та молоді закликає кожного небайдужого спробувати себе в ролі Святого Миколая та долучитися до здійснення дитячих мрій. Ви можете зробити омріяні подарунки дітям, або ж перерахувати кошти на їх придбання на рахунок МГО «Сприяння позашкільній освіті», розрахунковий рахунок 26000000006551 в ПАТ «Укрсоцбанк» МФО 300023 ЗКПО код ЕДРПОУ 22566386 з призначенням «Благодійні внески «Добро на Різдво».

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь