Дитяча гітара зі звичайної коробки

Після свят у вашому будинку могли залишитися різні коробки. Не поспішайте викинути їх! З цих звичайних коробок можна зробити відмінний дитячий музичний інструмент – гітару!

Можна зробити гітару як на фотографії, і найцікавіше те, що вона дійсно грає! Потрібно тільки трохи налаштувати інструмент.

Дітям буде цікаво пограти на такий гітарці, а ще вони зможуть прикрасити її, так як коробка сама по собі рідко буває яскравою і красивою.

Головне, що потрібно зробити, щоб інструмент звучав – прорізати отвір в центрі коробки, на одній зі сторін гітари зробити невелике картонне піднесення (у вигляді трикутника), на яке ляжуть струни, і прикріпити 6 резиночок (зміцнити маленькими гвоздиками або шпильками).

А далі почніть настроювати гітару: регулюйте силу натягу струн, і тоді вони будуть звучати по різному. Але не натягуйте струни занадто сильно, щоб вони не лопнули і не вдарили дитину. Краще використовувати трохи різну довжину гумок, тоді і натягнути їх можна по-різному.

Дітки обожнюють створювати нові звуки! Саме тому ця гітара їм дуже сподобається. Та ще й розфарбувати вони зможуть її на свій розсуд. Спробуйте!

За матеріалами сайту: http://www.minieco.co.uk/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь