Уповноважений Президента України з прав дитини в Україні Микола Кулеба презентував Національну дитячу раду

Відтепер неповнолітні українці можуть долучатись до ухвалення рішень на найвищому рівні, а також формувати дитячу політику всієї країни. У складі Ради – лідери учнівського самоврядування та випускники інтернат них закладів з різних куточків України.

Цього ж дня, всесвітньо відомий австралійський спікер Нік Вуйчич провів мотиваційні зустрічі щодо протидії булінгу з аудиторіями по п’ятсот осіб вчителів та учнів загальноосвітніх українських шкіл.

«Булінг – це хвороба. 30 років тому було менше відкритих дверей для цькувань у школі, які могли б вплинути на вас. Еволюція медіа дозволила нам відчути, що булінг та пліткування – це норма. В Австралії 29 років тому я був першою дитиною з особливими потребами в школі, і це було найкраще рішення, яке могли прийняти мої батьки. Не просто закрити мене в кімнаті, а й навчити жити з усіма, дати мені можливість літати», – розповів Нік Вуйчич.

До відома, Нік Вуйчич – відомий оратор і меценат, людина без рук і ніг. Він керує некомерційною організацією «Життя без кінцівок», яка створена для допомоги інвалідам. Близько 250 раз на рік виступає зі сцени, пише книги, знімається в кіно, бере участь у відомих ток-шоу та проводить по всьому світу навчальні лекції щодо запобігання боулінгу серед школярів.

«Ми, молодь, маємо голос у ВРУ!Відтепер ми офіційний державний дорадчий орган влади при Уповноваженому Президента України з прав дитини Миколи Кулеби. Час показав нашим чиновникам і депутатам, що слід прислухатися до думки дітей, старшокласників і молоді при створенні законопроектів, які впливають на кожного із нас.

«Час діяти!»− говорили всі лідери. Дійсно! Час діяти! У нас є перспектива! Ми впливаємо на нашу країну, а першочергово − на свідомість лідерів та старшокласників країни! «Стоп булінг!»− говорили лідери. Дійсно, в наших школах дуже поширена ситуація цькування, а тим паче кібербулінг. Хочу наголосити, що ми оперативно реагуватимемо на небезпеку у школі», − підсумував член Всеукраїнської ради старшокласників, голова Рівненської обласної ради старшокласників «Імпульс» Владислав Корженевський.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь