Скарби в кишені у малюка

Які б класні ви не купували іграшки дитині, вони завжди знайде щось неймовірне для гри. Те, що вам і в голову б не прийшло використовувати в якості іграшки. Але світ дитини зовсім інший. Їй цікавими видаються найпростіші речі, а уява здатна перетворити палицю в найкращу інтерактивну іграшку. Тому не дивуйтеся, що разом з дорогою машиною або лялькою, діти-дошкільнята з ще більшим задоволенням будуть носитися з обгортками від цукерок, камінчиками і пір’їнками.

Фотограф Мелісса Касеман створила фотопроект, присвячений тим скарбів, які знаходять діти і дбайливо ховають в свої кишені. Її надихнув трирічний син Колдер. Кожен раз, коли він повертався з дитячого садка, то приносив свої маленькі трофеї.

Мелісса впевнена, що ці предмети – частина дитинства, яка відкриває дорослим очі на те, як дитина дивиться на світ. “Магія дитинства настільки швидкоплинна … Я сподіваюся, що він збереже чудо відкриття на все життя.” Спробуйте заглянути в кишені свого малюка. Попросіть дитину розповісти про її скарби. Підтримайте в ньому цей інтерес до відкриттів і досліджень, а заодно до нових знань і світу.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь