Дитячі журнали українською мовою

Мабуть, кожна мама знає як часом важко організувати якісне дозвілля для дитини. І немає різниці чи це непосидюча двох-трьохрічна чомучка чи невгамовний школярик. Прекрасною альтернативою для урізноманітнення читацького раціону, а також розширення інтересів та світогляду дитини стануть дитячі журнали українською мовою. На щастя, в Україні для маленьких читачів існує близько 100 періодичних видань на будь-якій вік та смак.

Рівненський інтернет-портал “Міні Рівне” пропонує зупинитися коротко на дитячих виданнях, які, на нашу думку, є достатньо популярними і цікавими. Сподіваємося, що цей огляд допоможе батькам зорієнтуватися у широкому асортименті сучасних україномовних журналів для дітей.

Дитячий журнал «Мамине сонечко від 1 до 3»

Дитячий журнал для найменших. Рекомендована вікова категорія: 1- 3 роки. У журналі батьки знайдуть поради та ідеї для розвитку малечі: ігри зі звуконаслідуваннми, забавлянки, потішки, віршики-руханки, пальчикові ігри тощо. Видавець журналу врахував вікові фізіологічні особливості розвитку своїх читачів та зробив вкладки із дидактичними матеріалами для розвивальних та пізнавальних ігор цупкими. Також на сторінках періодичного видання можна знайти ігри-масажі для розвитку дрібної моторики рук. У журналі Мамине сонечко є такі рубрики: «Пізнаємо світ», «Ліплення», «Розвиток дрібної моторики», «Розфарбовування», «Сторінка для мам» та інші. Видавництво пропонує чудову можливість батькам – замовити архіви журналу попередніх років: ігри, розваги, оповідання та саморобки цілий рік.

Періодичність виходу: щомісяця

 


Дитячий журнал «Мамине сонечко від 2 до 5»

Дитячий журнал «Мамине сонечко від 2 до 5», призначений для вікової категорії читачів: 2-5 років. У журналі ви знайдете вправи, ігри та завдання для розвитку уяви, творчості, уваги, логічного мислення й мовлення. Іграшки-саморобки, запропоновані у виданні, допоможуть провести час з дитиною якісно та цікаво. Також у журналі є вправи для розвитку моторики рук, щоб підготувати руки до письма, веселі ігри, яскраві аплікації-логічні ігри. Кожен випуск має свою тему. На сторінках журналу знайдете казки з героями для театру, а також завдання та розвиальні плакати з доклейками. Розмальовка, герой якої оживає й вистрибує зі сторінки за допомогою спеціальної програми на телефоні чи планшеті! З такою розмальовкою бажання творити у дитини зростає! Завдання на розвиток мислення: дитина обирає потрібний предмет за ознаками. Математичні завдання: розфарбовуємо потрібну кількість, вписуємо цифри за зразком. Розвиваємо дрібну моторику рук: пишемо, розмальовуємо, вирізаємо та клеїмо.

Періодичність виходу: 2 рази на місяць

 


Дитячий журнал “Куля”

“Журнал «Куля» – пізнавально-розважальне видання, яке вперше побачило світ у вересні 2007 року. Метою проекту є заохочення учнів молодшої школи до читання, розвиток їх ерудиції та інтелекту. Наповнення журналу частково синхронізоване із програмою для середньої загальноосвітньої школи (2 – 5 класи), але не повторює її, а лише доповнює пройдений у школі матеріал та розширює тематичні ряди, таким чином сприяє формуванню більш широкої системи знань.

Шляхом виконання поставлених завдань стала трансформація навчальних та пізнавальних матеріалів у розважальний формат. Тематичний спектр журналу допомагає виховувати всебічно розвинених дітей, як цього потребує день сьогоднішній, насичений новими технологіями, проте не відірваних від свого коріння та чітко зорієнтованих у системі морально-етичних координат. Цьому сприяє структурованість видання за рубриками: «Кіноманія», «Веселі задачки» , «Кулин довідник», «Світ природи», «Замки України»,  «Зроби сам»,  «Наші традиції», «English», «Ха-ха-ха», «Фотоконкурс» та ін.

З кожним наступним номером, взявши участь у конкурсах та розіграшах, читачі журналу отримують різноманітні призи. Основне завдання полягає у виконанні усіх поданих у номері вправ, розв’язуванні різноманітних задач, кросвордів, сканвордів, анаграм, відповіді до яких потрібно записати в ІГРОВИЙ ТАЛОНЧИК та надіслати на адресу редакції. У кожному номері розігрується суперприз місяця, спеціальні призи (як нагорода за окреме завдання), а також багато другорядних призів. Переможець року отримує планшет, а перможці фотоконкурсу “Cool-Я” фотоапарати!

Приєднуйтесь до кола наших читачів – буде цікаво! ;)”
Періодичність виходу: 1 раз на місяць


Дитячий журнал коміксів та ілюстрацій “JUNO”

Новинка на ринку дитячої періодики. Перший в Україні офіційний журнал коміксів та ілюстрацій для дітей 7 – 15 років та їхніх батьків. Вперше був представлений широкому загалу на Київському фестивалі коміксів. Відразу після презентації отримав схвальні відгуки як і експертів, знавців комікс-культури, так і пересічних читачів.

Основна тематика журналу для школярів – комікси та ілюстрації. За допомогою журналу дитину можна заохотити до самостійного читання. Це дитяче видання буде цікавим як для хлопчиків, так і для дівчаток. У першому номері “JUNO” ви знайдете цікаві, захоплюючі пригоди дивовижних героїв, пізнавальні ілюстрації, огляд книг для дітей, розмальовки та багато-багато коміксів. Наступний номер журналу готується до випуску навесні 2019.

Періодичність виходу: 1 раз у квартал. 

 

Дитячий журнал «Пізнайко»

Дитячий журнал «Пізнайко» від 2-6 років – журнал для дошкільнят українською мовою. Містить оповідання, казки, розвивальні завдання, пізнавальні факти про навколишній світ, перші англійські слова, тренувальні вправи з розвитку мовлення, виховання у грі. Кожна рубрика пропонує читачеві свої цікавинки: ідеї цікавого проводження часу з малюками. Легкі у виконанні експерименти, які неодмінно потішать дитину. Майстер-класи із виготовлення іграшки, саморобки, які може робити дитина самостійно і разом з батьками. У комплекті диск із розвивальними іграми, аудіоказкою та пісенькою. Журнал створюється з урахуванням рекомендацій і консультацій провідних вітчизняних педагогів і методистів.

“Пізнайко” від 6-10 років – журнал для молодших школярів (від 6 до 10 років). Комікси, історичні факти та новинки сучасності, мандрівки світом, фоторепортажі, кросворди, настільні ігри, якісні літературні твори та конкурси з призами. 

«Posnayko» від 6 до 10 років – журнал для дітей від 6 до 10 років, які починають вивчати англійську мову.  З кожного номера дитина вивчає 20–40 нових слів і висловів певної тематики: Я і мої друзі, Моя сім’я, Мій дім, У школі, Кольори, Тварини, Іграшки тощо. Прості пояснення граматичних правил, навчання правильної вимови, англійська абетка, вірші, скоромовки та весела пісенька. У комплекті диск із аудіоуроками, в яких начитані всі англійські тексти журналу.

Періодичність виходу: 1 раз на місяць


Дитячий журнал “Равлик”

Дитяче періодичне видання “Равлик” — журнал для дітей, видання для розвитку та розваг дітей 3-7 років. Має сучасний підхід для розвитку дитини через розваги. Разом з «Равликом» малеча вчиться читати, фантазувати, розвивати пам’ять, моторику рук, логіку та мислення. Яскраві сторінки наповнені завданнями, іграми, конкурсами, розмальовками, саморобками та наліпками. Дітям весело в компанії з героями журналу.

На  сторінках журналу “Равлик” можна знайти: наліпки для розвивальних завдань та розваг; завдання для вивчення англійської мови з нашим другом містером Снейком; наліпки з літерами абетки; шнурівки, щоб дитячі пальчики були вправними; математичні ігри для малюка та його братиків-сестричок; кумедні пальчикові іграшки; творча майстерня, де дітвора разом з батьками можуть створити справжні картини із ниток, крупів, тканини та іншого незвичного матеріалу; пізнавальні сторінки, які розкажуть дитиніпро все на світі; розмальовки; безліч розвивальних ігор та завдань навчать майбутнього школяра думати, писати, вирізати, бути уважним і творчим.

Періодичність виходу: 1 раз на місяць

 


Журнал для розумних діточок “Колобочок”

Журнал «Колобочок» орієнтований на дошкільнят та молодших школярів (4- 9 років). Містить різноманітні матеріали, спрямовані на розвиток пізнавальних, творчих здібностей у дітей. У ньому публікуються як відомі українські дитячі письменники, так і місцеві автори, а також молоді автори-початківці та дописувачі з різних регіонів нашої держави і члени редколегії. Журнал багато й гарно ілюстрований. Щономера у ньому, крім тематичних матеріалів до різноманітних державних та народних свят і пам’ятних дат, друкуються казки, вірші, лічилки, загадки, сторінка англійської мови, вміщуються цікаві ігрові завдання, кросворди, саморобки з паперу, розмальовки тощо.

Періодичність виходу: 1 раз на місяць

Читайте також: Осінні книги для дітей 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь