Видавництво “Ранок” розмістило у відкритому доступі електронні версії підручників

На офіційному інтернет-ресурсі видавництва електронні версії підручників для 1-ших та 10-тих класів можна завантажити безкоштовно.

На офіційному сайті видавництва Ранок розміщено електронні версії 18 підручників для 1 класу за програмою нової української школи (НУШ) та 25 підручників для 10 класу. Усі підручники мають гриф “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”.

Школярі й учителі можуть безкоштовно використовувати електронні версії цих підручників вже з 1 вересня – з початку нового навчального року.

На офіційному інтернет-ресурсі видавництва електронні версії підручників подані у форматі PDF. Їх можна скопіювати як на комп᾿ютер або планшет, так і на смартфон.

Також електронні версії підручників і додаткові матеріали до них розміщено на освітньому ресурсі “Інтерактивна школа” http://interactive.ranok.com.ua/

“Ми випускаємо всі підручники з додатковими навчальними матеріалами: безкоштовними онлайн-тестами, навчальними презентаціями, відеороликами тощо. Вони також розміщені на нашому ресурсі”, – розповів генеральний директор видавництва “Ранок” Віктор Круглов.

Цього року за ініціативою Міністерства освіти і науки видавництво “Ранок” у співпраці з компанією EdPro працювало над створенням восьми електронних інтерактивних підручників для 1, 5 та 10 класів. Це “Я досліджую світ”, “Мистецтво”, “Математика” для 1 класу, “Вступ до історії” та “Природознавство” для 5 класу та “Біологія” для 10 класу. Підручники з інтерактивними тестами, навчальними іграми, 3D моделями, доповненою реальністю є повноцінними навчальними посібниками, в яких теоретичний матеріал підкріплено цікавими мультимедійними додатками. Це допомагає вчителеві провести захопливий урок, підвищує мотивацію учнів до навчання.

Зараз створені електронні підручники проходять процес грифування в ІМЗО.

За матеріалами ТСН

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь