Електротранспорт для міста: вибираємо з різномаїття

Сучасні городяни все більше віддають перевагу альтернативним засобам пересування з дому на роботу або просто по своїх справах. І замість звичного міського транспорту використовують електричні пристрої. На ринку представлені різні види девайсів. Щоб ви могли обрати той, що вам більше до душі, розкриємо особливості та переваги кожного з них.

Сігвей

Це платформа на двох досить великих колесах з широкими шинами. Їхній діаметр — від 15 до 19 дюймів. Сігвей має високу прохідність, здатний пересуватися навіть пересіченою місцевістю.

Швидкість цього виду транспортного засобу в середньому від 20 до 30 км/год. Деякі моделі здатні підійматися вгору під кутом 35°.

Моноколесо

Цей футуристичний прилад працює за принципом самобалансування. Він оснащений акселерометром та гіроскопом, які налаштовані так, щоб повертати нахилений корпус пристрою у горизонтальне положення.

Швидкість моноколеса в середньому 16 км/год, але є моделі, що розганяються до 90 км/год. На повному заряді батареї пристрій здатен проїхати приблизно 30 км. У разі потреби транспортний засіб можна нести в руках – для цього зверху є спеціальна ручка.

Гіроборд

Цікавий винахід для активного відпочинку чи поїздок містом. Являє собою платформу на двох колесах. Найпростіший з нашого переліку, тому й недорогий – ціна на гіроборди у магазинах починається від 4000 грн. Транспорт спокійно долає досить великі відстані із середньою швидкістю 25 км/год. Вага виробу варіюється від 10 до 16 кг, залежно від внутрішньої начинки.

Порада: бажано підібрати пристрій із функцією підсвічування. Вночі вас будуть бачити пішоходи.

Електросамокат

Цей вид транспорту більше пасує молоді та дорослим людям. Електричний самокат, особливо якщо він складаний, зручний і комфортний у використанні, його можна зберігати на обмежених площах і навіть перевозити з собою в автобусі. Електросамокат здатний розвивати швидкість до 100 км/год та долає до 70 км відстань на одному повному заряді батареї.

Сучасні моделі оснащені якісною системою гальмування, ліхтариком, важелем швидкості. На самокаті можна маневрувати між автомобілями, що стоять в пробці, їздити вузькими вуличками й пішохідними дорогами вашого міста.

Електроскутер

Це звичний для вас транспортний засіб, з тією різницею, що живиться від вбудованого акумулятора. Абсолютно екологічний для довкілля, у поїздці безшумний, на нього не потрібно платити дорожні збори. Можна підібрати модель з кошиком для перевезення багажу або невеликого вантажу. Що стосується мінусів, то тут варто враховувати досить високу вартість, невеликий запас ходу, тривалий час зарядки й досить значні витрати на заміну батареї у разі виходу її з ладу. У середньому електричні скутери на повному заряді батареї здатні проїхати до 80 кілометрів зі швидкістю 40-45 км/год.

Усі перелічені види електричного транспорту представлені в сучасних магазинах техніки. Купувати краще, орієнтуючись на особисті уподобання. За потреби скористайтесь допомогою консультанта.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь