Починайте вчити англійську мову вже сьогодні!

Ви давно мрієте вивчити англійську мову, але вам бракує мотивації, часу?
Назвемо декілька аргументів, чому варто почати вчити цю іноземну мову негайно!

Знання мови відриє вам світ! Щоб отримувати справжню насолоду від мандрівок, досліджувати та вивчати нові країни, їх історію та традиції, не відчувати ніяких кордонів у спілкуванні знання мови обов’язкове! Ви зможете самостійно вирішувати як організувати свою подорож: від побутових питань (розв’язання проблем у готелі, шопінгу) до планування культурно-розважальних заходів (екскурсії у музеї, галереї, виставкові центри, прогулянки містом). Знання англійської мови дає максимум незалежності!

Хочете заробляти більше? Так-так, знання англійської мови стане тою важливою сходинкою у вашій кар’єрі. Мрія здобути освіту за кордоном не така вже й нереальна, а якщо ви не хочете нікуди їхати, маєте змогу навчатися з першоджерел, відвідувати вебінари, конференції міжнародного рівня. Навіть у конкурсі резюме на омріяну посаду, оберуть того кандидата, який володітиме англійською.

Знання англійської дає максимум можливостей і в повсякденному житті! У час коли диджиталізація стерла усі кордони, ти можеш спілкуватися, будувати стосунки, дружити, вчитися, працювати, будувати бізнес, не обмежуючи себе. Єдиною перепоною до наповненого, цікаво життя може стати незнання мови.

Ключове питання – а як же знайти час і зробити вивчення англійської мови максимально зручним і комфортним? Вивчай англійську онлайн разом Friends Club! Вивчення мови по скайпу має ряд переваг: вам не потрібно нікуди їхати, поспішати, витрачати час та гроші на дорогу.

Де б ви не були: на роботі, кафе, навчанні, щоб почати навчання, вам потрібен лише інтернет. Ви можете обирати формат навчання: індивідуальні, групові заняття або покращити свою розмовну у розмовному клубі. Важливо, що у період пандемії коронавірусу, коли більшість мовних шкіл зупинять свою діяльність, ви можете продовжувати вивчати англійську мову, і не переживати за власне здоров’я та якість викладання навчального матеріалу.

У онлайн-школі Friends Club ви можете визначити свій рівень знань, обрати викладача, а також пройти пробний безкоштовний урок.

Починай вчити англійську онлайн вже сьогодні!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь