Уперше в Рівному фестиваль безкоштовних дитячих майстер-класів

Не пропустіть 50 безкоштовних майстер-класів для Ваших дітей!

На Ваших діток чекає захоплива програма та 50 безкоштовних майстер-класів, де кожен зможе проявити свої найкращі сторони та знайти улюблену справу!

Важливо! Кількість місць на дитячих майстер-класах обмежена, просимо вас заповнити коротку реєстраційну форму! РЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/MmWvZq

А для Вас — батьки також, підготували драйвову та креативну конкурсну програму, яка запам’ятається Вам на все життя і стане частиною щасливих сімейних спогадів. Разом ви оберете «Найсильнішого тата» та «Найкреативнішу маму» і всією родиною подолаєте  «Трампліни до щастя».

А справжньою родзинкою стане конкурс від наймолодших учасників «Найтепліші слова любові для найдорожчих».

Також важливою частино фестивалю є проведення благодійного аукціону. Всі кошти будуть використанні на придбання необхідних розвививаючих ігор, програм та інструментів для діток з КЗ «Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру для дітей з затримкою психологічного розвитку у поєднанні з важким порушенням мовлення».

А щоб спогади про фестиваль назавжди залишились з Вами, на території Вас чекає 3 яскраві локації та команда професійних фотографів.

Коли: 24 – 25 листопада, 10:00 – 20:00.
Місце: вул. Вячеслава Чорновола, 74.

Залишити відповідь