Визначення переможців. Фотоконкурс – Моя улюблена книга

Ура! Друзі! Портал Міні Рівне разом з дитячою книгарнею Мудра сова оголошують новий фотоконкурс «Моя улюблена книга»!

Фотоконкурс завершено! 
Дякуємо усім за участь! 

Нам було дуже цікаво дізнатись які книги люблять ваі малюки! А ще цікавіше читати ваші історії, які ви надсилали нам на пошту!

Переможці:
1. За результатами випадкового вибору перемогло фото – З братом монстри не страшні – “Відшукай і полічи”Приз – Книга  “Рік у лісі”

2.  “Мудра сова” обрала фото: Harry we love you ) Приз – Книга «Коли ще звірі  говорили»

Також бонусом, хочемо відзначити фото – «Бог є любов», за вашу активність, ви також отримуєте від нас маленький сюрприз.

Хочемо відмітити що нам ДУЖЕ сподобались фото там де малюки з братиками і сестричками, фото з щирими посмішками та на яких малеча така уважна та з серйозна. Особлива подяка мамам та татам які дарують дітям такі гарні книжки.

Обіцяємо і на далі радувати вас цікавими конкурсами!!!

Переможцям надіслали електронний лист. 


На вулиці похмура осінь, саме час читати цікаві книги довгими вечорами, а ще це означає, що Новий рік не за горами, і всі потихеньку починають замислюватися про підготовку до улюбленого свята, і, звичайно, про подарунки!

Пам’ятаєте відоме гасло «Книга – найкращий подарунок»? Раніше купити хорошу дитячу книгу було дуже непросто. А зараз книг так багато, що просто розбігаються очі! Тому нам дуже цікаво дізнатися, які улюблені книги є у наших любих відвідувачів, і чому?

Завантажуйте фотографію ваших діток з їх улюбленою книгою, підписуйте фото (наприклад “Іринка та книга “”Лугова лічилка”) і в коментарях під фотоконкурсом діліться, чому саме вона вам подобається.

Отримати подарунок легко адже переможців буде 2! Конкурс без вікових обмежень!

Перший переможець буде визначений випадковим чином, за допомогою генератора Random.org.
Другий переможець — володар фотографії та історії, яка найбільше сподобається “Мудрій сові”!

Призи

 • Книга  “Рік у лісі”  
 • Книга «Коли ще звірі  говорили»

 • Галерея
 • Сортировать по:

Contest winners

1 place
«Бог є любов» (1 Івана 4:8)
93
2 place
Ми читаємо завзято, А читання нам — це свято!
52
3 place
Harry we love you )
50


Перший приз
– унікальна книга для малят, яка не лише дозволить їм дізнатися дуже багато цікавого про пори року, різних тварин і рослин та й про навколишній світ загалом, а й подарує батькам трішки вільного часу – “Рік у лісі” Адже діти настільки захоплюються розгляданням неймовірних ілюстрацій, що забувають про все інше.

Книга «Рік у лісі» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень чи вночі. На першому і останньому розворотах — презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра.

Другий приз –  книга «Коли ще звірі  говорили» – казки класика української літератури Івана Франка, відомі не одному поколінню читачів. У вчинках казкових персонажів легко «прочитати» людські риси і навіть вади, як-от хитрощі чи підступність і жорстокість. Але, як і завжди в казках,  добро перемагає зло.

Чудові ілюстрації художниці Валерії Соколової якнайкраще передають характери  казкових героїв і епоху, в яку Іван Франко писав свої казки.

Початок прийому фото: 10 листопада 2016
Закінчення конкурсу:  10 грудня 2016 в 22:00
Кількісь переможців: 2 людини
Підсумки та визначення переможців: 11 грудня 2016 в 18:00

ПРАВИЛА УЧАСТІ В КОНКУРСІ:

 1. Участь в конкурсі можуть брати зареєстровані учасники та не зареєстровані відвідувачі сайту.
 2. Підійдуть аматорські та професійні фото.
 3. Всі учасники завантажують фото (1 шт.) на сторінці конкурсу АБО надсилають фотографії на електронну адресу mini.rivne@gmail.com з поміткою «участь в фотоконкусрі —  “Моя улюблена книга” , не забудьте вказати до своєї фотографії назву книги та цікавий опис!
 4. Від кожного учасника на конкурс приймається одна (1 шт.) фотографія, на якій зображені Ваш малюк з книгою, сам чи разом з членами вашої родини. Якщо ви надсилаєте декілька фото, адміністрація вибирає одне на свій розсуд.
 5. Ваші фото після завантаження попередньо! перевіряє та включає адміністратор сайту.
 6. У фотоконкурсі бере участь необмежена кількість учасників.
 7. Визначення переможців:
  Перший переможець буде визначений випадковим чином, за допомогою генератора Random.org.
  Другий переможець — вашим голосуванням за фото на сторінках конкурсу та володар фотографії та історії, яка найбільше сподобається “Мудрій сові”!

ОСОБЛИВІ УМОВИ І РОЗ’ЯСНЕННЯ:

 • Всі питання про реєстрацію, розміщеня фотографій і всього, що стосується конкурсу НЕ будуть розглядатися в коментарях до цього конкурсу — пишіть на адресу mini.rivne@gmail.com.
 • Факт участі у фотоконкурсі означає повну згоду учасників з правилами його проведення.
 • Фотографія, що виставляється учасником на конкурс, повинна бути зроблена ним або належати йому.
 • Організатори не несуть відповідальності за копіювання і поширення фотографій зі сторінок сайту третіми особами.
 • Адміністрація залишає за собою право змінити умови фотоконкурсу під час його проведення. Всі зміни в умовах конкурсу публікуються в описі цього конкурсу.
 • Адміністрація залишає за собою право не прийняти фотознімок з конкурсу через невідповідність правилам (а також фотографій сумнівного походження) про що ви будете повідомлені.

МИ ЧЕКАЄМО ВАШИХ ФОТОГРАФІЙ І БАЖАЄМО УСПІХУ!

А щоб збільшити свої шанси на перемогу — залучайте друзів до голосування за ваші фото — поширюйте посилання на конкурс в соц. мережах на ваших сторінках.

Беручи участь в нашому конкурсі, Ви погоджуєтеся з вище переліченими умовами і правилами його проведення, а також погоджуєтеся з можливістю використання надісланих вами матеріалів на сторінках сайту Mini-Rivne.com без будь-яких матеріальних претензій з вашого боку.

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь