Предмети, що полегшують життя мамам

У сучасному світі мамам жити набагато простіше, ніж наприклад років 20 назад.

Життя з дітьми і без побутових проблем можливе, тільки якщо спрощувати його за допомогою гаджетів, які придумали супер геніальні люди, щоб полегшити життя мамам. Ось деякі з них,  які ви з легкістю зможете використувати у своєму побуті.

1. Молоковідсмоктувач і система зберігання зціженного молока.


2. Крісло-гойдалка з пультом, що заколихує малюка. Це супер корисна штука! Ви можете витратити час на себе кохану, поки ваш малюк засинає!


3. Щоб не купувати радіоняню, можна використовувати скайп з включеною камерою на ноутбуці, планшеті або смартфоні.

4. Мобільні додатки. Дитячі, навчальні, ігрові, розвиваючі програми для дітей на смартфоні або планшеті, а також тисячі закачаних дитячих книжок. Потрібно користуватися всіма перевагами сучасного світу.


5. Йогуртниця – потрібна штучка. По-перше, ви самостійно створюєте кисломолочні ласощі дитині. По-друге ви завжди знаєте з яких продуктів складається ця смакота.


6. Надувний круг для купання малюка. Є майже у кожної мами.


7. Стілець для годування дитини, що розкладається в горизонтальне положення.


8. Стаціонарний пристрій, яке об’єднує кухонний комбайн і блендер. Супер зручна річ для збивання коктейлів, тіста для млинців та інших ласощів.


9. Автокрісло. Незамінна річ для тих мам, у яких є автомобіль. А ще це крісло дуже зручно використовувати вдома чи ходити з ним по торговому центру.

10. Іграшки які шарудять або звичайні предмети побуту – наприклад, чайні пакети в блискучих упаковочках. Діти обожнюють ними шарудіти і перекладати, а мама в цей час встигає приготувати їжу. Ці речі завжди виручають!


11. Вінчик для збивання. Думаєте ні це вам не допоможе? Це відмінна іграшка, яка допоможе відволікти вашого малюка коли він на кухні, наприклад їсть.


12. Радіо та відео-няня.


13.Переносна Blutooth-колонка. Вона потрібна для того, щоб включати вашому малюкові музику, щоб йому не було нудно.


14. Миска з крупами і фігурними макаронами. Вони підійдуть для розвитку творчості малюка і відвернуть його увагу, поки мама буде зайнята. Спочатку можна давати тільки під наглядом, але коли дітки старші, вже не страшно, що покладуть «матеріали для творчості» в рот.


15. Мийка повітря. Дуже корисна річ, я б навіть сказала дуже потрібна, з її допомогу мамі треба буде рідше робити прибирання. Дуже зручно!


16. Багатоярусна сушка для білизни. По-перше, вона займає менше місця, ніж горизонтальна сушка. По-друге, на багатоярусну сушилку можна повісити більше білизни. А для мам це важливо, тому що маленькі дітки дуже часто бруднять одяг.


Всі ці речі ви можете без проблем придбати. Купуйте, користуйтеся і економте свій час. Нехай весь ваш час займає ЩАСЛИВЕ материнство!

 

P.S. А якими з вище перелічених речей ви користуєтесь?
Можливо ми забули включити ще щось, будемо раді вашим коментарям!

Залишити відповідь