Предмети, що полегшують життя мамам

У сучасному світі мамам жити набагато простіше, ніж наприклад років 20 назад.

Життя з дітьми і без побутових проблем можливе, тільки якщо спрощувати його за допомогою гаджетів, які придумали супер геніальні люди, щоб полегшити життя мамам. Ось деякі з них,  які ви з легкістю зможете використувати у своєму побуті.

1. Молоковідсмоктувач і система зберігання зціженного молока.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-12
2. Крісло-гойдалка з пультом, що заколихує малюка. Це супер корисна штука! Ви можете витратити час на себе кохану, поки ваш малюк засинає!

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-2
3. Щоб не купувати радіоняню, можна використовувати скайп з включеною камерою на ноутбуці, планшеті або смартфоні.

skype4. Мобільні додатки. Дитячі, навчальні, ігрові, розвиваючі програми для дітей на смартфоні або планшеті, а також тисячі закачаних дитячих книжок. Потрібно користуватися всіма перевагами сучасного світу.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-9
5. Йогуртниця – потрібна штучка. По-перше, ви самостійно створюєте кисломолочні ласощі дитині. По-друге ви завжди знаєте з яких продуктів складається ця смакота.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-1
6. Надувний круг для купання малюка. Є майже у кожної мами.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-1
7. Стілець для годування дитини, що розкладається в горизонтальне положення.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-6
8. Стаціонарний пристрій, яке об’єднує кухонний комбайн і блендер. Супер зручна річ для збивання коктейлів, тіста для млинців та інших ласощів.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-3
9. Автокрісло. Незамінна річ для тих мам, у яких є автомобіль. А ще це крісло дуже зручно використовувати вдома чи ходити з ним по торговому центру.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-1110. Іграшки які шарудять або звичайні предмети побуту – наприклад, чайні пакети в блискучих упаковочках. Діти обожнюють ними шарудіти і перекладати, а мама в цей час встигає приготувати їжу. Ці речі завжди виручають!

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-5
11. Вінчик для збивання. Думаєте ні це вам не допоможе? Це відмінна іграшка, яка допоможе відволікти вашого малюка коли він на кухні, наприклад їсть.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-15
12. Радіо та відео-няня.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-13
13.Переносна Blutooth-колонка. Вона потрібна для того, щоб включати вашому малюкові музику, щоб йому не було нудно.

blutooth-kolonka
14. Миска з крупами і фігурними макаронами. Вони підійдуть для розвитку творчості малюка і відвернуть його увагу, поки мама буде зайнята. Спочатку можна давати тільки під наглядом, але коли дітки старші, вже не страшно, що покладуть «матеріали для творчості» в рот.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-10
15. Мийка повітря. Дуже корисна річ, я б навіть сказала дуже потрібна, з її допомогу мамі треба буде рідше робити прибирання. Дуже зручно!

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-7
16. Багатоярусна сушка для білизни. По-перше, вона займає менше місця, ніж горизонтальна сушка. По-друге, на багатоярусну сушилку можна повісити більше білизни. А для мам це важливо, тому що маленькі дітки дуже часто бруднять одяг.

predmetu-jaki-polegshujut-zuttja-mamam-14
Всі ці речі ви можете без проблем придбати. Купуйте, користуйтеся і економте свій час. Нехай весь ваш час займає ЩАСЛИВЕ материнство!

 

P.S. А якими з вище перелічених речей ви користуєтесь?
Можливо ми забули включити ще щось, будемо раді вашим коментарям!

Залишити відповідь