Осіння гірлянда з паперових листочків

І хто сказав, що осінь – це холодна, дощова і сумна пора року? Кому, як не мамам, знати, що осінь – це час, коли можна тепло одягнути дитину і відправитися разом з нею на прогулянку в осінній ліс, де в цей період можна знайти багато яскравих листя, жолудів, шишок і т. д.

Дослідити парки і ліси з дітьми – це дуже захоплююче і приємне заняття. А щоб настрій у вас і ваших діток було ще кращим, потрібно всього лише принести осінь в будинок. Осінній декор – відмінна ідея. І сьогодні ми пропонуємо зробити вам яскраву гірлянду з листя за нашим шаблоном. Такі листочки прослужать вам до кінця осені, адже вони будуть з паперу. А тепер, беріть дітей і сідайте створювати з ними красу!

Вам знадобляться:

  • ножиці;
  • кольоровий щільний папір (або картон);
  • скотч (або хороший клей);
  • щільні нитки (як варіант – садова нитка).

Для початку збережіть собі наш шаблон з листям, збільште до потрібного розміру і роздрукуйте (хоча ми даємо два типи шаблонів: велике листя і маленьке. Можна просто відразу роздруковувати на кольорових аркушах паперу.

Коли майбутні листочки виявилися на папері, виріжте їх.

Ну а тепер, коли всі листочки готові, відмотайте потрібну кількість нитки і приклейте до неї листочки за допомогою скотча.

гірлянда з листя

Ваш осінній яскравий настрій – готовий!

Читати більше: Осінні розмальовки

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь