Захоплюєшся програмуванням і хочеш його популяризувати? Вигравай міні-грант!

За цифровими технологіями – майбутнє. Залучити дітей і молодь до цифрового світу – головна мета європейської ініціативи Meet and Code, яка впроваджується в Україні компанією SAP у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ.

У рамках ініціативи – підтримка заходів, присвячених програмуванню, які відбуватимуться під час Тижня кодування ЄС з 7 по 22 жовтня 2017 року. Неприбуткові організації можуть отримати міні-грант розміром до 9000 гривень для організації такого заходу.

Організаторами заходів можуть виступати: навчальні заклади, ІТ-фахівці, підприємства, комп’ютерні клуби тощо. Але вони повинні мати статус неприбуткової організації – це обов’язкова умова отримання гранту.

Цільова аудиторія заходів – діти і молодь у віці від 8 до 24 років. Показати молоді, яким цікавим може бути програмування та як із його допомогою можна втілювати найсміливіші творчі ідеї, – мета Meet and Code. Формат організатори обирають на свій розсуд. Це можуть бути майстер-класи, хакатони, семінари з програмування, лекції, кінопокази, конкурси, ночі кодування, курси робототехніки тощо.

Подавати заявки на проведення заходів можна з 1 липня до 15 вересня 2017 року в електронному вигляді. Організація має можливість запропонувати декілька ідей та отримати фінансування в розмірі до 9000 гривень окремо для кожної ініціативи.

Подати заявку можна тут.

Ініціатива Meet and Code реалізується в багатьох країнах: Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Німеччині, Угорщині, Казахстані, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Швейцарії, а з цього року і в Україні.

Більше інформації про Meet and Code можна знайти тут.


Довідка

Ініціатива Meet and Code заснована німецькою компанією SAP, Haus des Stiftens gGmbH, яка разом із американською некомерційною організацією TechSoup веде інформаційний портал Stifter-helfen.net в Німеччині, Австрії та Швейцарії. В Україні Meet and Code реалізується у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ – членом Глобальної мережі TechSoup.

ГУРТ – національний центр суспільної інформації та експертизи, що вже понад двадцять років сприяє суспільним перетворенням в Україні, використовуючи та розвиваючи потенціал інститутів громадянського суспільства. З 2016 р. Ресурсний центр ГУРТ у партнерстві з TechSoup реалізовує Програму технологічної підтримки НПО України, яка пропонує некомерційним організаціям програмне забезпечення відомих ІТ-компаній на пільгових умовах.

Контакти

Джерело

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь