В Рівному створили першу гуманітарну карту

17 листопада, депутат міськради, інформаційно-аналітичний центр «Infolight» разом із командою однодумців презентував інтерактивну гуманітарну карту Рівного.

 

Розробники створювали карту близько двох місяців. Головним їхнім завданням було показати рівнянам, що в дуже легкий спосіб можна знайти інформацію, яка їх цікавить.

Гуманітарна карта Рівного (http://infolight.org.ua) складається з 4 блоків: дошкільна освіта, загальноосвітні навчальні заклади, спорт та відпочинок (міні-стадіони в дворах, дитячі майданчики) та гуртки для заняття в позакласний час.

– Створена чудова сучасна електронна платформа, якої не вистачало батькам. Що таке гуманітарна карта – це можливість наочно побачити плюси і мінуси навчального або дошкільного закладу, це можливість зрозуміти їх концентрацію, потреби. Це можливість якісного попереднього вибору. Карта важлива не лише для батьків, але  і для нас – депутатів профільної освітянської комісії. Місць у школах і садочках бракує – тож час говорити про будівництво нових закладів. Карта наочно показує, де саме будівництво стане найбільш доречним, – ділиться думками депутат Рівнеради Любов Романюк.

Жодної копійки із міського бюджету чи грантових коштів, за словами розробників, на створення карти витрачено не було.

 

Джерело

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь