Кольорові долоньки, барвисті ніжки: ваш малюк залишить слід!

Малюки ростуть дуже швидко! Красиво оформити і зберегти відбитки маленьких ручок і ніжок – відмінний спосіб «зупинити мить». Таку картинку можна зберігати в альбомі або вставити в рамку і повісити на стіну як зворушливе нагадування про ті дні, коли дитина була зовсім крихіткою. Необов’язково обмежуватися тільки дитячими відбитками: мама з татом теж можуть докласти руку (в буквальному сенсі).


Дитина яка підросла сама із задоволенням візьме участь в цьому виді творчості. Їй буде так просто і весело вмочити долоньку або ступню в фарбу, щоб зробити смішну картинку або вітальну листівку. Таке заняття знайомить дитину з фарбами, допомагає вивчити кольори і розвиває дитячу уяву. Творіть разом, розважайтеся, посміхайтеся – а ця добірка, можливо, послужить вам джерелом натхнення.

Дуже стильно виглядає кольорове панно. Знадобляться 4 полотна (по одному для кожного члена сім’ї). Розфарбуйте їх улюбленими кольорами і зробіть відбитки контрастним кольором посередині картини.

Здорово закарбувати лапки двох маленьких друзів!

Картина з відбитків ніжок гостей маленького іменинника.

Ось таке красиве сімейне дерево вийде з долоньок мами, тата і малюків.

А це милі картинки морської тематики. Швидше за все, ними можна прикрасити дитячу.

Ще один варіант сімейного дерева. Використовуйте густу фарбу, щоб відбитки були більш насиченими.

Такою картиною можна прикрасити стіни в дитячій кімнаті. Її можна подарувати улюбленій бабусі або просто заховати в сімейний альбом на пам’ять. Подивіться, як красиво виглядають відбитки дитячих і дорослих ручок або ніжок на одному зображенні!

dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-13 dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-15 dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-17 dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-21 dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-24

dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-6

dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-7

dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-1

dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-4

dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-5

dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-8

dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-3 + dutachi-vidbutku-ruchok-ta-nizok-2

 

 

Залишити відповідь