Ідеї до дня святого Валентина

День всіх закоханих можна визнавати або критикувати, але це прекрасна нагода разом з дітьми займатися творчістю і зізнатися один одному в любові. Ловіть Ідеї до дня святого Валентина в нашій статті.

Читайте також: Валентинки для дітей, цікаві фотоідеї.

Читайте також: Як провести день святого Валентина для дітей?

Ідеї до дня святого Валентина – Сердечка для дівчинки

Мами-рукодільниці пропонують безліч ідей для прикраси дитячого одягу зображеннями валентинок – як плоских, так і з ефектом 3D. Наприклад, щоб зробити «махрове» зображення, треба настрочити на основу коротенькі вузькі смужки з трикотажу, розташовуючи рядок по центру смужок. Ця технологія підійде і для шиття квітчастих килимків з улюблених старих футболок.

Рукодільниця Майя пропонує зробити наряд, здатний перетворюватися слідом за календарем свят. У День святого Валентина спідницю прикрасять серця, в Новий рік – ялинки, а до 8 березня – квіти. Секрет в ґудзиках, вони пришиті по кромці спідниці, на них надягають фігурки з кольорового фетру з отворами, краї яких навіть не треба обробляти на швейній машині.

Ідеї до дня святого Валентина – Цукерки з портретом

Куполоподібні шоколадні цукерки американці називають «поцілунками», їх прийнято дарувати на знак любові. Мама двох хлопчаків придумала невеликі подарунки для дівчат з дитячого садка, прикрасивши упаковки цукерок етикетками з портретами синів.
Для успіху цього проекту знадобиться принтер (зійде і чорно-білий), стильна фотографія малюка, невеликі пакетики для бутербродів,цукерки і степлер.

Ідеї до дня святого Валентина – Гірлянда з сердечок

Гірлянда – символ свята, а серце символ дня закоханих.Ось вам приклад швидкої прикраси для інтер’єру, яку приємно робити навіть з найменшими художниками. Гірлянда буде прекрасно виглядати над дверима або в узголів’я ліжка.

Скринька для валентинок і подарунків

Одна з головних традицій дня св. Валентина – листівки. Спочатку всі роблять валентинки, потім віддають їх листоноші або опускають в спеціальний ящик для листів, і нарешті отримують, пишаючись або смумуючи з приводу кількості отриманих сердечок.

Таку скриньку можна зробити з коробки від кукурудзяних пластівців. Разом з дітьми її можна прикрасити кольоровим папером, гудзиками і об’ємними квітами, а потім прив’язати атласні стрічки в якості ручок.

Підбірка ідей до дня святого Валентина:

А ось ідея корони:

Валентинки звірята з солодким сюрпризом

Валентинка-дергунчик

Солодка валентинка або прикраса!

Лев сердечко

“Я тебе кохаю” на 30 мовах світу. 

Діткам можна розповісти як звучить вираз “я тебе кохаю” на різних мовах

Відео Ідея:

Надіємося вам сподобались ідеї, діляться з друзями в соц.мережах!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь