10 літніх ідей на серпень

Скоро літо скінчиться, але ви ще встигнете реалізувати 10 ідей з малюком!

Читайте також: 1 Ночівля в наметі. Поки вечори ще теплі спробуйте поставити намет на дачі або вирушити в туристичну подорож. Малюку це точно сподобається!

2 Займіться городніми роботами. Якщо у вас є дача і свій город, залучіть дитину до збору врожаю. Дітям неймовірно подобається допомагати збирати червоні яблучка, солодкі грушки та інші фрукти та овочі!

3 Спробуйте спіймати світлячка. Або метелика. Тільки потім обов’язково відпустіть і не мучте комашку. Щоб зловити світлячка візьміть ліхтарик. Через кожні 2-3 секунди то відкривайте, то закривайте світло від нього долонею. Жучок прилетить і сяде прямо на ліхтарик. Тільки довго не тримайте його в неволі, він почне гаснути.

4 Помилуйтеся зірками і зорепадом. Справжній дощ з зірочок можна побачити приблизно з 17 липня по 25 серпня. Не забудьте загадати бажання, коли побачите “падаючу” зірку.

5 Заритися в пісок. На пляжі – це найкраще заняття. Діти будуть пищати від захвату. Крім того, виявляється, гарячий пісок є профілактикою рахіту, а також його використовують для лікування багатьох захворювань опорно-рухової системи. Засипте малюка піском, залишивши область серця і голову відкритими. Нехай полежить так зовсім трошки, а потім бігом купатися!

6 Пострибайте по хмаринках. Візьміть дзеркало розміром з долоню. Притуліть його до очей, направивши вгору в небо. І вперед! Дивіться в дзеркало і гуляйте по хмарах. Слідкуйте, щоб під ногами у дитини не було ям, каменів, вибоїн.

7 Сплетіть вінок з польових квітів і трав. Це заняття сподобається більше дівчаткам. Вінок стане відмінним аксесуаром для фотосесії на природі.


8 Зваріть сливове варення. Зберіть стиглі ягоди Варіть на слабкому вогні з відкритою кришкою поки не загусне. Закрийте в банки.

9 Зробіть мильні бульбашки.  Різноманітні рецепти ми давали ось тут.
10 р натертого господарського мила, 0,5 склянки води, 20-30 р гліцерину. Ось найпростіший рецепт. Дуйте за допомогою соломинок, зробіть рамки з дроту, використовуйте горлечка від пляшок та ін. Запечіть картоплю в багатті. Це найсмачніше блюдо теплим літнім вечором. Упліта

10. Запустіть повітряного змія. Це сподобається не тільки дітям а й вам.

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь