10 літніх ідей на серпень

Скоро літо скінчиться, але ви ще встигнете реалізувати 10 ідей з малюком!

 1. Ночівля в наметі. Поки вечори ще теплі спробуйте поставити намет на дачі або вирушити в туристичну подорож. Малюку це точно сподобається!
 2. Займіться городніми роботами. Якщо у вас є дача і свій город, залучіть дитину до збору врожаю. Дітям неймовірно подобається допомагати збирати червоні яблучка, солодкі грушки та інші фрукти та овочі!
 3. Спробуйте спіймати світлячка. Або метелика. Тільки потім обов’язково відпустіть і не мучте комашку. Щоб зловити світлячка візьміть ліхтарик. Через кожні 2-3 секунди то відкривайте, то закривайте світло від нього долонею. Жучок прилетить і сяде прямо на ліхтарик. Тільки довго не тримайте його в неволі, він почне гаснути.
 4. Помилуйтеся зірками і зорепадом. Справжній дощ з зірочок можна побачити приблизно з 17 липня по 25 серпня. Не забудьте загадати бажання, коли побачите “падаючу” зірку.
 5. Заритися в пісок. На пляжі – це найкраще заняття. Діти будуть пищати від захвату. Крім того, виявляється, гарячий пісок є профілактикою рахіту, а також його використовують для лікування багатьох захворювань опорно-рухової системи. Засипте малюка піском, залишивши область серця і голову відкритими. Нехай полежить так зовсім трошки, а потім бігом купатися!
 6. Пострибайте по хмаринках. Візьміть дзеркало розміром з долоню. Притуліть його до очей, направивши вгору в небо. І вперед! Дивіться в дзеркало і гуляйте по хмарах. Слідкуйте, щоб під ногами у дитини не було ям, каменів, вибоїн.
 7. Сплетіть вінок з польових квітів і трав. Це заняття сподобається більше дівчаткам. Вінок стане відмінним аксесуаром для фотосесії на природі.
 8. Зваріть сливове варення. Зберіть стиглі ягоди Варіть на слабкому вогні з відкритою кришкою поки не загусне. Закрийте в банки.
 9. Зробіть мильні бульбашки.  Різноманітні рецепти ми давали ось тут.
  10 р натертого господарського мила, 0,5 склянки води, 20-30 р гліцерину. Ось найпростіший рецепт. Дуйте за допомогою соломинок, зробіть рамки з дроту, використовуйте горлечка від пляшок та ін. Запечіть картоплю в багатті. Це найсмачніше блюдо теплим літнім вечором. Упліта

Залишити відповідь