iPhone – немає меж досконалості

Девайси Apple вже багато років користуються увагою користувачів різного віку. Це і не дивно, кожен вихід яблучного продукту – це ідеально продумана PR-кампанія: пресрелізи у ЗМІ, інтригуючі анонси, захоплюча презентація. Звичайно, така прихильність викликана не тільки маркетинговими штучками, але й оновленими технічними характеристиками смартфонів та ультрасучасному модному дизайну. Попри те, що деякі моделі, наприклад айфон 11, вже не є флагманом бренду, але впевнено залишається бестселером серед молоді та людей, які “ну дуже хочуть мати “яблучко”. Приваблює їх не тільки функціональність іміджевого гаджета, а й бюджетна ціна.

Поки світова спільнота прихильників смартфонів iPhone очікує чергову новинку, ми розглянемо причини чому варто надати перевагу такому смартфону.  До речі, ось-ось відбудеться презентація флагмана лінійки 2022 року – айфон 14.

5 причин обрати iPhone

Ті, хто хоч раз потримав у руках айфон, більше ніколи не зрадить цьому гаджету. І це не перебільшення, адже кожен 2 юзер цього телефону відмічає:

  • Ультрасучасний модний дизайн. Ергономічна та зручна форма смартфона, незалежно від моделі.Є Можливість обрати улюблений колір корпусу.  На вибір є 6 кольорів.
  • Практичність – ідеально підходить і школяру, і вимогливому бізнесмену. Функціонал смартфону дозволяє використовувати його  і для навчання, і для роботи. Є можливість завантаження великої кількості різних застосунків та прогарам. Завдяки потужному сучасному процесору та великій кількості пам’яті, телефон не буде гальмувати, висіти чи працювати некоректно.
  • Якісна фото- та відеозйомка. Любите фотографуватися та знімати пейзажі для своїх соцмереж? Смартфон від Apple служитиме для вас як повноцінна фотокамера. І не потрібно купувати додаткові допоміжні девайси. Якістю відео і фото ви будете вражені.
  • Захист телефону від сторонніх осіб – функція 3 D сканування Face Id, що триматиме ваші контакти, комунікації у месенджерах у строгій приватності.
  • Захист від бризок, води й пилу класу IP68. Як заявляє виробник, якщо телефон впаде у воду глибину 2 м на час не більше 30 хв, його робота не буде порушена.

На ці характеристики смартфоні мало, хто звертає увагу, але хочемо наголосити, що компанія Apple має чітку позицію щодо впливу на довкілля. Айфони виготовлені з екологічних матеріалів: скло не містить миш’яку, дисплей – ртуті, берилію.

Також варто звернути увагу на додаткові функції смартфонів, що дають  можливості для людей, які мають порушення слуху, зору та моторики: збільшення тексту, синхронізація зі слуховим апаратом  тощо.

iPhone – це якість та технології перевірені часом. Якщо ви хочете мати сучасний стильний та функціональний смартфон, вибір очевидний.

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь