Як діти допомагають збирати кошти для захисників України

Українські діти під час повномасштабної війни, з одного боку, потребують особливої уваги та підтримки, а з іншого — самі долучаються до благодійних ініціатив. Малюки і підлітки за кордоном також співпереживають українцям і креативно збирають кошти або шукають інші способи допомоги своїм одноліткам в України.

Киянка Валерія Єжова, чемпіонка світу із шашок серед дівчаток до 10 років, пропонувала всім охочим зіграти з нею в шашки та пожертвувати гроші. Так дівчинка зібрала 21 тисячу гривень — гроші вона передала на допомогу ЗСУ.

6-річна Соломія з Дніпра збирає гроші для ЗСУ, граючи на флейті. За два дні дівчинка назбирала необхідну суму (всього близько 11 тис. грн) для купівлі одного бронежилета. Вона планує й далі так збирати кошти, доки буде необхідність.

7-річний житель Івано-Франківська Максим віддав подаровані на день народження 5 тис. грн на автомобіль для Збройних сил України. За ці гроші дитині мали придбати велосипед.

9-річний Максим Кваснюк з Івано-Франківська — наймолодший волонтер “Спільноти святого Егідія”. До початку повномасштабної війни хлопець роздавав їжу людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Зараз Максим допомагає переселенцям.

8-річна Уляна Ляшенко з Прикарпаття пожертвувала на потреби української армії 10 тис. грн. Для допомоги військовим дівчинка не тільки обрізала і продала своє волосся, а й пожертвувала заощадження, за які планувала придбати ноутбук.

Одеські школярі — Євгенія, Матвій і ще двоє їхніх товаришів — на імпровізованому стенді продають свої іграшки, щоб зібрати гроші на бронежилети для армії.

5-річна Єва з Пустомитів пече разом з мамою і бабусею кекси і продає їх, щоб зібрати кошти воїнам ЗСУ.

7-річна Аріна з Хмельницького також стала продавати іграшки посеред міста, щоб зібрати кошти захисникам. До справи долучився її друг Максим.

16-річна Злата зібрала в Івано-Франківську команду волонтерів-однолітків, із якими виготовляють і продають патріотичні прикраси. Дівчина почала волонтерити на початку березня, коли її батько вирушив захищати країну. Усі вторговані гроші підлітки планують передати на потреби української армії.

7-річна Софія з Миколаєва зібрала понад тисячу доларів для ЗСУ за допомогою своїх малюнків. Дівчина відображає в них власну хроніку війни, наприклад, малювала гусей, які «підбили» російський літак. Малюнки продають на одній із онлайн-платформ у Казахстані, а також через спільноту The Peace Dragon у США. Гроші переказують одразу на криптогаманець ЗСУ.

Інформація взята з відкритих джерел, якщо у вас  є питання або пропозиції – пишіть на пошту mini.rivne@gmail.com

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь