Кастинг для хлопчиків 9-12 років на роль у кіно

Київська компанія “Директорія кіно” розшукує для повнометражного фільму “Пофарбоване пташеня” хлопчиків від 9 до 12 років, світле волосся.

Бажано ті, які мають хоч якийсь акторський досвід, хоча можуть спробувати себе й ті, які його не мають, проте відчувають у собі сили зніматися у кіно.

Кастинг відбудеться 10 лютого з 14.00 до 18.00 у Рівненському міському будинку культури (каб. № 8, ІІ поверх). Рівне, вулиця Соборна, 3Д (вхід з тилу)
Картина Пофарбоване пташеня – екранізація світового бестселлера письменника Єжи Косинського. Масштабний копродукційний проект з залученням кількох країн-учасниць, серед яких – Польща, Чехія, Угорщина.

Держкіно України також підтримало цей проект на Дев’ятому конкурсі проектів. Сама історія складається з 10 частин, кожна з яких відбувається у новому місці. Головний герой, маленький еврейський хлопчик, що залишається без батьків і родичів десь посеред Східної Європи 1943 року і потрапляючи із села в село, бореться з обставинами та за своє життя.

Дві сюжетні частини зніматимуться в Україні, у локаціях, які випадково були знайдені творчою групою. У кадр до великого кінопроекту потраплять села Сваловичі та Безуглівка, ніби завмерлі у минулому, з бездоганно збереженим аутентичним виглядом старої сільскої архітектури Волині.

Планується залучення до фільму кількох українських акторів на великих ролях, а також актори массових сцен саме з цього району.

Зйомки плануються на пізню весну 2017 року. Вже триває підготовка до зйомок на місці. Зніматися у фільмі вже дали згоду кілька світових зірок – Стеллан Скарсгард, Вільям Дефо, Харві Кейтель, Єжи Штур.

Автор сценарію та режисер – Вацлав Маргоул, українські продюсери – Ігор Савиченко та Роман Климпуш.

Стрічка є екранізацією однойменної книги польсько-американського письменника Єжи Косинського, що була перекладена більш ніж 30-ма мовами і стала світовим бестселером. Сценарій фільму отримав нагороду ScripTeastAward.

Контактні телефони:
+38 (098)02-99-455
+38 (066)28-65-385
+38 (063)79-88-896

Джерело

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь