Книга Анни Бикової “Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»”

З появою дитини батьки з готовністю беруть на себе роль уважних опікунів. Вони роками годують, одягають та розважають своє чадо, вибиваються з сил та потім скаржаться на його повну інфантильність та несамостійність, не замислюючись про те, що самі доклали руку до такої поведінки.

«Самостійна дитина, або як стати «лінивою мамою» — досвід успішного психолога та блогера у виховання дітей за принципом «ледачої мами».

Читайте також: Чому я – лінива мама

Це книга про прості, але зовсім неочевидні речі.

Інфантильність молодих людей стала сьогодні справжньою проблемою. У нинішніх батьків енергії стільки, що її вистачає, щоб проживати життя ще й за своїх дітей, беручи участь у всіх їхніх справах, беручи за них рішення, плануючи їх життя, вирішуючи їхні проблеми. Питання, чи потрібно це самим дітям? І чи не є це втечею від свого життя в життя дитини?

Ця книга про те, як згадати про себе, дозволити собі бути не тільки батьком, знайти ресурс для виходу за межі цієї життєвої ролі. Книга про те, як позбутися від почуття тривожності та бажання все контролювати. Як виростити в собі готовність відпустити дитину в самостійне життя.

Легкий іронічний стиль і велика кількість прикладів роблять процес читання захоплюючим. Це книга-розповідь, книга-роздум. Автор не вказує: «Роби так, так і ось так», а закликає задуматися, проводить аналогії, звертає увагу на різні обставини і можливі винятки з правил.

Ледачій мамі досить показати, як збирати портфель до школи і її дитина буде робити це самостійно. Лінива мама може дозволити собі поспати в вихідний, поки її діти знайдуть собі заняття. Лінива мама переконана, що дитина повинна вміти сама говорити про природні потреби, а її діти саме так і роблять.

Лінива мама — вільна людина, чиї діти самостійні та не примхливі.

Завдяки книзі «Самостійна дитина, або як стати «лінивою мамою» ви дізнаєтеся:

  • коли дитині дати ложку, а коли шуруповерт
  • що заважає стати «ледачою мамою»
  • як навчити дитину чути з першого разу
  • чи потрібна дівчаткам самостійність
  • чим небезпечна гіперопіка та як її уникнути
  • хто буде вирішувати проблеми

… та багато іншого!

Якщо узагальнити все вище сказане, то це розумна і добра книга про те, як стати хорошою мамою і навчити дитину бути в житті самостійною.

Купити книгу можна ось тут.

 

Читали книгу? Діліться враженнями в коментарях!:)

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь