Огляд книги “Веселий пластилін” Наталії Лук’яненко

Діти із задоволенням ліплять з пластиліну. Адже будь-яке ліплення – це цікавий та чудовий вид творчості. 

Пластилін –  дуже пластичний матеріал, який легко розминається, розкочується і приймає будь-яку форму. Створюючи з нього спочатку елементарні кульки, ковбаски і млинці, а потім складніші фігурки, дитина вчиться мислити творчо, розширює свій кругозір, розвиває просторове мислення та  уяву, а також дрібну моторику і посидючість.

 

За допомогою покрокових інструкцій у книжці “Веселий пластилін” ваша дитина  легко та весело освоїть техніку ліплення з пластиліну.

За допомогою книги малюк зможе зліпити 32 різні фігурки тварин. Книга розподілена на три частини: світ моря (12 тварин), кумедні тварини (10 тварин), та весела ферма (10 тварин). Гадаємо, що цього більше ніж достатньо, щоб зробити веселий зоопарк.


Цікаво, що тваринки в книзі не тільки яскраві і гарні, а й дуже кумедні: медуза-красуня, яка милується в люстерко, голодна акула з ножем та виделкою, вчений восьминіг, який читає книгу і лисичкf-модницz з гарною сумочкою та багато інших.
А із зліплених тваринок можна придумувати свій яскравий і веселий світ, поселивши в ньому кумедних тварин!

В інтернеті можна знайти купу уроків з ліплення, але коли тримаєш в руках таку книгу це зовсім інша справа. Адже тут так багато різних ідей та героїв. І головне – процес спільної творчості принесе радість і дорослим, і дітям!

Дивіться фото і робіть висновки-рекомендую)))

 

ОБЕРЕЖНО! – Мамусі, татусі і бабусі-дідусями  ризикують захопитися більше, ніж діти 🙂
Мова видання: українська та російська
Матеріал: крейдований папір
Обкладинка: тверда
Формат: 22х29см
Кількість сторінок: 72
Видавництво: Пелікан (Україна)

Книга на сайті видавництва

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь