Дитячі колискові – огляд найкращих безкоштовних мобільних програм

Колискові та звуки для малюків

Одна з кращих колискових програм для смартфону це Колискові пісні у виконанні Злати Оґнєвіч.

Дитячі пісні заряджені енергетикою великого народу, багатовіковою традицією українських колискових. Вважалося, що колискова покликана охороняти малюка і його сон від недобрих сил. Колискові народні пісні – це голос мами, голос серця народу, голос рідної землі. У цілому світі українські пісні відомі своєю мелодійністю і самобутністю.

Читайте також – Чарівні українські колискові пісні для дітей (слова та музика)

Додаток: Злата Оґнєвіч – Колискові (мелодійні та інтерактивні)

Опис: Для більшості батьків швидко вкласти дитину спати – мрія. Для багатьох – нездійсненна. Ми знайшли спосіб, як зробити це не тільки швидко, але й з користю для дітей та батьків!
Представляємо дитячі колискові, звучання яких перенесе малюка у світ чарівних снів. Неперевершений вокал Злати Оґнєвіч, ніжні мелодії дитячих колискових допоможуть заколисати навіть найактивнішого малюка. А казкові ілюстрації до дитячих пісень зроблять процес засинання приємним для малечі. Зображення оживають від дотиків, а ласкаві звуки колискової заспокоять вашого маленького непосиду.
Колискові пісні увібрали в себе красу і магію голосу Злати Оґнєвіч, а також колорит української культури в усьому її різноманітті.

• Програма дуже проста у використанні. Навіть наймолодший користувач з легкістю її опанує. Не потрібно самому перемикати колискові пісні. Вони автоматично програються одна за одною, що дуже зручно для батьків.

Рейтинг: 4,6
Завантажити для андроїд на Google Play


ДодатокКолискові для немовлят (графіка та фоновий режим)

Опис: Найкрасивіші колискові, щоб допомогти вашій дитині заснути.
Якщо ваша дитина плаче, має проблеми із засинанням або не може заспокоїтися перед сном, спробуйте безкоштовний мобільний додаток.

Тут зібрані найкращі колискові, в поєднані  з ніжними звуками та щебетанням птахів, які мають заспокійливу дію на дітей молодшого віку і немовлят. Діти люблять слухати таку музику, вона відновлює душевну рівновагу і ваш малюк буде легко засинати, а вам не доведеться його довго присипляти.

Функція таймера автоматично вимикає додаток автоматично через певний час, а також слайд-шоу із застосуванням опції може автоматично відтворює наступну колискову.
Простий інтерфейс дозволяє інтуїтивно все зрозуміти та просто і швидко користуватись додатком.

В Колискові для дитячого сну:
● Висока якість звуку,
● 100% безкоштовно колискові,
● Функція таймера,
● Функція слайд-шоу,
● Додаток може працювати у фоновому режимі,
● Простий у використанні інтерфейс,
● Графіка підходить для дітей будь-якого віку.

Рейтинг: 4,7
Завантажити для андроїд на Google Play


Додаток: Книжка Колискові пісеньки

Опис: Розробники “Книжка” ставлять перед собою мету: популяризувати традиції та звичаї українського народу. Даний додаток поданий виключно для ознайомлення. Авторські права залишаються за їхніми авторами.
Щоб створити у користувачів враження читання реальної книги в додатку створений ефект гортання сторінок.

Рейтинг:5,0
Завантажити для андроїд на Google Play


Додаток: Дитячі пісні колискові(рос.) Працює без інтернету

Опис: Класика для дітей! У нашому додатку багато збірок дитячих пісень. Тут хлопці можуть познайомитися з життєписами і творчістю великих композиторів, пограти в музичні навчальні ігри, самостійно зайнятися музичною освітою.

Безкоштовний додаток з піснями класичних музикантів для Android містить наступні композиції:

– Колискова (Шуберт)
– Колискова (Мендельссон)
– Колискова (Брамс)
– Спи, мій маленький принц (Моцарт)
– Колискова (Бізе) – дитяча песненка
– Колискова (Римський-Корсаков)
– O mio babbino caro (Пуччіні) – класична музика для вагітних
– Колискова (Чайковський) – англійські пісні для дітей
– Колискова (Тюрк) – для новонароджених дітей
– Вечірня зірка (Шуманн) – музика для підлітків
– Колискова (Лядов) – пісня для дошкільнят
– Солодкі сни (Чайковський)

Загальновідомо, що музичний смак і сприйняття музики в цілому формуються у малюків під впливом звичок його батьків. Те, що чує малюк день у день і складе, швидше за все, його музичний смак. Вчимо дитячі вірші та пісні разом!

Уже в три місяці класична музика для новонароджених може бути як завгодно складною, адже маленький засвоює інформацію буквально на льоту, йому досить кілька разів почути мелодію, щоб потім з легкістю її розпізнавати. Прослуховуючи пісні одна за одною, рано чи пізно якийсь із них він почне віддавати свою перевагу. Мелодія буде йому цікава. А домогтися інтересу дитини – це прекрасно. Чому? Інтерес – головна складова в розвитку дитини. Тільки інтерес породжує прагнення до пізнання.

Дитина починає розрізняти звуки вже з 5 місяці вагітності. Одного години прослуховування класичної музики під час вагітності в день буде достатньо, щоб почати знайомство ще не народженого малюка з новими для нього звуками. Після народження, дітки здатні згадати знайомі мелодії і навіть засипати під них.

Колискова пісня – один з найдавніших жанрів фольклору. Зазвичай це мелодія або пісня, наспівує людьми для заспокоювання і засипання. В основному колискову співає мати своїй дитині, але найчастіше виконавцем і слухачем можуть бути закохані, колискова може бути записана на носій інформації, може петься рідними для хворого і в інших випадках. У піонертаборах / дитячих таборах загальнотабірних колискова є найстаршим за походженням пісенним сигналом.

Рейтинг:5,0
Завантажити для андроїд на Google Play


ДодатокBaby Sleep Instant

Опис: Чому плаче моя дитина?
Ваша дитина поїла, у неї чистий підгузник, немає проблем з животиком, ви граєте з дитиною, але вона все ще плаче? Можливо, дитина дуже втомилася, але в той же час не може заснути сама. Це звичайна ситуація новонароджених і саме та ситуація, коли Sleep Baby Instant може ґрунтовно допомогти.

Рейтинг: 4,6
Завантажити для андроїд на Google Play

Читайте також українські колискові


Додаток: Не плач мій малюк! (рос.) + запис колискових, перегляд відео

Опис: Знаючи всі труднощі догляду та нагляду за дітьми, створено додаток “не плач мій малюк” з метою хоч якось полегшити догляд за маленькими дітьми

5 основних функцій.

Перша функція це “білий шум”. Відомо, що новонароджені віком до 3 місяців засипають по звук серцебиття мами, який чули в утробі, звук води,що капає, звук шурхоту одягу. Доведено, що “білий шум” дуже схожий зі звуком який малюки чують, перебуваючи в утробі матері. Тому програма розроблена так, щоб можна було одночасно включити максимально до 3 видів звуку з 12 (шум телевізора, шум пилососа, звук серця, звук целофанового пакета і т.д.)

Друга функція це “колискова”. Додаток має 12 найвідоміших мелодій, що використовуються в якості колискової у всьому світі (пісні англійською, класика, музична скринька). Додатково, мама і тато можуть заспівати і записати колискову своїм голосом.

Третя функція це “іграшка”. Після народження, дитина часто плаче і вередує перші 100 днів. Всякий раз батьки намагаються будь-яким способом заспокоїти дитину. Зазвичай брязкальця та іграшки, що видають різні звуки допомагають заспокоїть малюка. Тому в додаток включено функцію з 3-ма звуками іграшок (брязкальце, пищалка, качка).

Четверта функція це “звуки тварин / машин / інструментів”. На 6-му місяці народження малюки починають цікавитися звуками тварин.

П’ята функція це “перегляд дитячих відео роликів”. Ця функція має посилання на сайт Youtube і “Нейвер Кидз”, які діти дуже люблять. Ми включили цю функцію, щоб всякий раз не заходити в пошуковик і не шукати дитячі відео ролики.

Рейтинг: 4,5
Розмір: 32М
Завантажити для андроїд на Google Play


Додаток: Найкращі Колискові для дітей (анг.)

Опис: Розслаблююча музика для сну, для спокійного сну. Прекрасні колискові легко допоможуть батькам приспати свого малюка. Діти просто обожнюють ніжні та заспокійливі звуки музики для сну.

Немовлятам подобається різноманітність і зміна темпу. Білий шум або звуки природи стануть у нагоді для дитячого солодкого сну. Завантажте додаток та насолоджуйтесь прекрасними звуками для сну в будь-який час

Рейтинг: 4,0
Завантажити для андроїд на Google Play

 

Сподобався огляд колискових? Пишіть в коментарях – ТАК  і ми зробимо для вас ще кілька цікавих добірок 🙂

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь