Конкурс – Моя космічна книжка

Уявіть собі, що космічні подорожі стали реальністю і тепер можна запросто полетіти на Марс на зимові канікули чи свята. У політ збираються школярі з усіх куточків планети – з Африки та Австралії, Німеччини та о. Ява.

Мандрівка обіцяє бути дійсно захопливою, правда ж?! Але політ триватиме довго, а місця на космічному кораблі обмаль, тому в маленькі рюкзачки береться найнеобхідніше – зубна щітка, мило, гребінець, полуничний чи вишневий джем у космічному тюбику. І лише одна книжка. Найулюбленіша.

Напишіть командиру космічного корабля, Капітанові Бу. Він неймовірно любить казки і пригоди, але не має часу їх читати, бо повсякчас зайнятий космічними польотами. Розкажіть йому, яка ваша найулюбленіша книжка й, можливо, саме її Капітан Бу візьме в наступний політ!

Умови конкурсу
  • Якщо тобі від 8 до 12 років.
  • Ти любиш читати і готовий всім розказати про свою найулюбленішу книжку.

Напиши Капітанові Бу листа з описом найкращої книжки, яку обов’язково потрібно взяти в наступну космічну мандрівку. Твій твір має складатися з 1 аркуша в клітинку звичайного шкільного зошита. Капітан Бу, на жаль, не має часу читати довгі листи.

До 8 травня 2017 року надішли листа на адресу: вул. Кирилівська,160 Ю, м. Київ, 04073, “Моя космічна книжка”. Автори найкращих творів отримають свої нагороди-сюрпризи в травні на Книжковому Арсеналі (м. Київ) 🙂

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь