Конкурс «Моє природне годування грудьми»!

У рамках Всесвітнього тижня грудного вигодовування, що проводиться з метою популяризації та підримки грудного вигодовування (1 -8 серпня), «Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України» оголошують КОНКУРС та запрошують прийняти участь в конкурсі «Моє природне годування грудьми»!

Що треба зробити? Напишіть свою історію! Якщо ви годуєте свою дитину грудьми, то у вас напевно є власна, відмінна від інших історія, свій неповторний досвід, яким ви могли б поділитись – розповісти про труднощі, які довелося здолати, та особисті перемоги!

Ваша розповідь має складати приблизно 3000-4000 знаків. Та обов’язково додайте власну світлину, на якій ви годуєте грудьми свою дитинку.
Всі надіслані розповіді будуть опубліковані на сторінках ФБ. Переможця визначимо шляхом підрахунку лайків, котрі збере кожна з розповідей.

Переможниця отримає в подарунок ZOE ПІНГВІН – нічничок і музичний бокс з Bluetooth!

Це комфорт для вашої дитини з музикою і світлом, куди б ви не пішли. Працює від акумуляторів і заряджається через USB кабель. Голова ZOE – це маленькій нічник з 2-ма рівнями яскравості.
5 встановлених звукових режимів для заспокоєння вашої дитини: звук серцебиття, білий шум, звуки природи, класична музика в стилі лаундж і колискова.
Динамік Bluetooth: Відтворює необмежену кількість мелодій або історій через динамік, які можна передати за допомогою Bluetooth. Автоматично відключається через 20 хв.
Автоматична активація на плач дитини: голосова активація датчика звуку і світла, якщо ваша дитина прокинулась. Можливість встановити свій рівень звуку.

Останнім днем надсилання позначаємо 1 серпня. Підсумки буде оголошено 3 серпня, а приз переможниці конкурсу буде вручено на нашому святі 5 серпня в парку ім. Шевченка, м. Київ ( час буде оголошено окремо).

Чекаємо на ваші історії за адресою: TetianaStrelets@gmail.com

Слідкуйте за новинами на сторінці у фб: https://www.facebook.com/MolochnieReki/

 

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь