Консультанти з грудного вигодовування міста Рівного

Більшість новоспечених матусь стикаються з проблемами налагодження грудного вигодовування ще у пологовому: нагрубання грудей, прихід молока/мало молока, плач дитини, організація вигодовування – викликають хвилювання батьків, особливо матусь. Тиск з боку медперсоналу у пологовому та родичів (авторитетних немолочних бабусь, тіток, кумів) тощо закінчується невиправданим догодовуванням сумішшю або ж припиненням грудного вигодовування взагалі.

Щоб уникнути половини ситуацій, що викликають втрату нервових клітин у молодих батьків, варто відвідувати курси підготовки до пологів, де розглядаються усі можливі питання, які можуть виникати у новоспечених батьків щодо організації грудного вигодовування, післяпологового відновлення та догляду за малюком. Однак не усі мають можливість та час скористатися такою можливістю, тому потрібну інформацію можна отримати у консультантів з грудного вигодовування, які можуть відповісти на усі питання он-лайн чи телефоном абсолютно безкоштовно.

Варто пам’ятати, що 95 % труднощів можливо вирішити лише корекцією прикладання до грудей малюка та зміною організації процесу годування. Однак самостійно жінка, яка щойно стала мамою, з проблемами не завжди може впоратися через брак досвіду, знань, відсутність кваліфікованої інформаційної підтримки у жіночій консультації та у пологовому будинку.

Міні-Рівне відшукало найвідоміших молочних фей Рівного, які завоювали довіру не однієї мами.

Отож знайомтесь:

Марина Попова-Веремчук

Сертифікований консультант з грудного вигодовування, інструктор з підготовки до пологів, доула. За спеціальністю – психолог. Організатор соціального фотопроекту на підтримку грудного вигодовування «Ділись любов’ю всюди».

Консультую з питань грудного вигодовування понад п’ять років.
Власний досвід годування дітей грудьми: 4 роки 6 місяців (маю дві донечки).

Проблеми, з якими працює:

 • Налагодження лактації у пологовому будинку та вдома.
 • Нестача молочка, «лактаційні кризи», відновлення лактації.
 • Травми сосків, прикладання при пласких та втягнутих сосках.
 • Лактостази.
 • Повернення зі змішаного та штучного вигодовування до грудного.
 • Годування недоношених діток і діток з малою вагою.
 • Є досвід роботи з двійнятками.
 • Збереження лактації, якщо мама і маля перебувають окремо чи мама виходить на роботу.
 • Введення прикорму та безпечне завершення ГВ.
 • Семінари з ГВ для вагітних тощо.

Консультую безкоштовно в телефонному режимі. Здійсню виїзд додому до клієнтів та у пологовий будинок. Можливі консультації в Родинному центрі «Сімейка» (Соборна, 430), а також у школі батьківства “Коло серця”. Консультую по скайпу і вайберу. Поставити запитання також можна в соціальних мережах.

Контакти: 

097-15-30-962
063-43-10-237

E-mail: kolosercya@gmail.com

Телефонувати можна щодня з 10-ї до 19-ї год.


Ярославська Катерина

Консультант з питань грудного вигодовування, тренер з підготовки до пологів, консультант з питань догляду за немовлям, тренер з плавання для немовлят та дітей, дитячий психолог та психотерапевт.

Стаж роботи 20 років, власний досвід годування – 6 років 2 місяці. Працюю з усіма проблемами грудного вигодовування, з усіх питань догляду, фізіології та психології немовляти.

Формат консультацій: вдома у мами або в пологовому, телефоном або он-лайн: вайбер, скайп.

Пройшла теоретичне та практичне навчання по курсу “Консультування по грудному вигодовуванню”, що був розроблений Центром перинатального виховання та підтримки грудного вигодовування “Рожана”, на основі сучасних матеріалів ВОЗ/ЮНІСЕФ і міжнародної організації Ла Лече Ліга (LLL). Також навчалася у Центрах свідомого батьківства “Різдво”, “Фенікс”, “Рожана” та отримала кваліфікацію “Консультант з грудного вигодовування”, взяла участь у багатьох науково-практичних конференціях з грудного вигодовування, зокрема в І Всеукраїнській конференції по питанням грудного вигодовування “Краплі життя”(Київ), українсько-канадський симпозіум по грудному вигодовуванню за участі Джека Ньюмена (Київ). Наявні сертифікати.

Контакти: (067) 710 85 04


Дуднікова Анна

Консультант з грудного вигодовування, перинатальний психолог, інструктор з підготовки до пологів.

Робота консультанта з грудного вигодовування 3 роки, особистий стаж годування сина – 1.5 роки. Проводжу консультації перед зачаттям. Психологічний супровід протягом усієї вагітності та готування до пологів та післяпологового періоду.

Консультації:

 • налагодження та м’яке завершення грудного вигодовування;
 • введення першого прикорму,
 • знайомство з горщиком та інші важливі етапи догляду дитини.

Консультації проводяться, де зручно: це і зустрічі майбутніх батьків у комфортному офісному приміщенні, якщо це зима, або ж, якщо майбутній мамі потрібно знаходитися вдома, можливий виїзд додому.

Можливий виїзд в пологовий будинок і додому із налагодження лактації.

Скайп-консультації.

Контакти:
+38 (096) 584- 99-09;
+38
(063) 343-49-58 (безкоштовно), також у Viber\WhatsApp).

 


Юлія Гаєвська (Бать)

Консультант з грудного вигодовування, доула, інструктор по підготовці до пологів.

Підготовка до грудного вигодовування в рамках курсів для майбутніх батьків, консультації з виїздом додому (чи пологовий). Skype-консультації, консультування по телефону та у соцмережах.

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь