Корисні режими пральних машин

Виробники побутової техніки розробляють багатофункціональну продукцію. Не розуміючи призначення режимів пральних машин, споживачі використовують лише стандарт: бавовну, віджим та ополіскування. Розглянемо нові корисні можливості, які полегшують прання.

Режим Еко

Видаляє нескладні забруднення тканин. Особливість полягає у використанні низьких температур та більшої кількості часу. Коли нагрів здійснюється мінімально й робота не інтенсивна, споживається менше електроенергії.

Швидке прання

Важлива функція для зайнятих людей. Вона також корисна в періоди графіків відключень, коли час на роботу пральної машини обмежений. Видаляє лише незначні забруднення та допомагає освіжити речі. Зазвичай час роботи триває 30–40 хвилин на 30°С. Подивитися моделі зі швидким режимом можна тут: https://eldorado.ua/uk/washing-machines/c1039034/.

Делікатні речі

Принцип функції — імітація ручного прання. Результат досягається з використанням мінімальних обертів та температури. Таке доповнення дає змогу очищати матеріали без ризику пошкодження.

Неповний барабан

Корисна можливість, яка дає змогу завантажити невелику кількість речей. На звичайному режимі неповна машинка використовує лише половину потенціалу. У майбутньому це призводить до ламання. З використанням цієї функції ви зможете терміново прати потрібний одяг, не пошкоджуючи прилад.

Нічна робота

Машинка працює безшумно. Вона сама перемикає потрібні режими та не турбує ваш сон. Після завершення прання вимикається автоматично, не подаючи звукового сигналу. Розвантажити білизну можна буде вранці. Ця функція поступово популяризується відомими виробниками побутової техніки. Моделі з нічним режимом можна подивитися тут, якщо використати фільтр за опцією: https://eldorado.ua/uk/washing-machines/c1039034/producer=bosch/.

Таймер та очікування

На дисплеях машинок встановлюють відображення часу. З функцією очікування ви можете стартувати прання в будь-який момент. Виставляйте потрібну кількість годин, через які машина розпочне роботу. Нюанс: прилад має бути ввімкнений.

Додаткові можливості

Бренди піклуються про апгрейд звичайних функцій. Їх можна зустріти в дорожчих моделях. Вони спрямовані на комфорт та зниження ризиків ламання. Топ-3 функції:

  1. Регульований віджим. Він самостійно вибирає, як рухати барабан. Це залежить від типу та загальної кількості речей всередині.
  2. Друге ополіскування. Підходить для людей із підвищеною чутливістю. Додавання циклу полоскання надійно прибирає можливі залишки засобів.
  3. Баланс. Речі в барабані розподіляються рівномірно на початку віджиму. Завдяки цьому не виникає гучних неприємних звуків та вібрацій.

Вибираючи машинку, звертайте увагу на доповнення, які очищають барабан. Зазвичай для цього проводиться ополіскування на високих температурах. Видаляються шкідливі бактерії, які можуть осідати на одязі.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь