Купероз шкіри обличчя: який краще обрати крем для обличчя

Ми всі час від часу відчуваємо почервоніння обличчя, але якщо ви помічаєте червоні плями, які ніяк не зникають, можливо, ви маєте справу з хронічним захворюванням шкіри, відомим як купероз. Він характеризується дрібними, яскраво-червоними розширеними капілярами на шкірі, найчастіше помітними на щоках і носі.

Що таке купероз шкіри обличчя

Купероз – це стан, спричинений ослабленими кровоносними судинами на обличчі, зазвичай на щоках і носі. Коли ми піддаємося впливу спеки, холоду, різних емоцій, стимуляторів (наприклад, алкоголю), наша шкіра реагує розширенням кровоносних судин на обличчі. Це дозволяє крові текти по них, а потім закривається, коли це необхідно. Однак, якщо ці судини ослаблені, їм важко закритися, що призводить до тривалого почервоніння.

Симптоми куперозу:

Основним симптомом куперозної шкіри є поява дрібних розширених капілярів, які на обличчі утворюють своєрідну павутину характерних червоних відтінків. Окрім цих видимих кровоносних судин, люди з таким станом хвороби можуть також мати червоні плями на обличчі, а також стягнуту, суху шкіру.

Що викликає купероз шкіри:

Причини цього стану захворювання до кінця не відомі. Однак медичні фахівці вказують на те, що існують певні фактори ризику, які сприяють його появі:

  1. різкі перепади температури, стрес
  2. менопауза, вживання кортикостероїдів
  3. тютюн та алкоголь
  4. сонячні опіки, стать (жінки більш схильні до куперозу)

Перешкоджання куперозу шкіри:

Запобігти появі куперозу можна, якщо уникати різких перепадів температури. Важливо добре зволожувати шкіру і завжди користуватися сонцезахисними засобами, навіть взимку.

Який краще обрати крем для обличчя проти куперозу

Якщо ви страждаєте від куперозу шкіри, ви, ймовірно, мали кілька або багато неприємних випадків, пов’язаних з печінням або поколюванням після використання нових засобів для догляду за обличчям. Ось про що слід пам’ятати, коли ви шукаєте хороший зволожуючий крем проти куперозу:

  • Шукайте зволожуючі інгредієнти.

Люди з куперозом потребують додаткової вологи, оскільки це захворювання послаблює зовнішній і захисний бар’єр шкіри. Дерматологи також рекомендують продукти, які відновлюють шкірний бар’єр, щоб допомогти затримати вологу та мінімізувати сухість. Однак вам також слід уникати формул, що забивають пори, оскільки купероз може зробити вас більш схильними до висипань. Шукайте некомедогенні зволожуючі засоби, які містять зволожуючі, але ніжні інгредієнти, такі як гіалуронова кислота, гліцерин, диметикон і кераміди. Подивитися всі товари, можна за посиланням – https://krkr.com.ua/ru/krem-vid-kuperozu-dlia-oblychchia/

  • Уникайте ароматизаторів та відмовтеся від антивікових засобів.

Приємний запах продукту може бути привабливим, але аромати часто погіршують і без того чутливий колір обличчя, тому обирайте засоби без ароматизаторів. Зосередьтеся на пошуку дуже простих продуктів. Хоча зволожуючі креми з ретинолом або гліколевою кислотою можуть допомогти прискорити оновлення клітин, щоб мінімізувати ознаки старіння, вони також можуть бути потенційно подразнюючими. Якщо ви шукаєте антивіковий засіб, і у вас є купероз, рекомендується обирати з вітаміном С, оскільки він буде більш м’яким.

  • Перевірте.

Пробне тестування нового зволожуючого крему допоможе переконатися, що ваша шкіра добре на нього реагує. Для цього нанесіть невелику кількість засобу на верхню, внутрішню частину руки на ніч. Оскільки шкіра обличчя все ще може реагувати, ви можете перестрахуватися і протестувати невелику ділянку на обличчі, щоб переконатися у відсутності подразнення, перш ніж наносити засіб на всю шкіру. Якщо ви відчуваєте печіння, змийте засіб і спробуйте щось інше.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь