Купуємо взуття онлайн: що потрібно знати

Весна час переглянути шафу та оновити свій гардероб. Взуття один із невід’ємних елементів будь-якого образу. Воно повинне бути не тільки модним та стильним, а й комфортним та якісним. Онлайн-шопінг зручний і швидкий спосіб знайти модні моделі та найкращі пропозиції на ваш бюджет. Варто лише вбити у пошукову стрічку запит черевики жіночі, відразу отримаємо величезний вибір товарів. Найпоширеніша проблема, з якою стикаються покупці інтернет-магазинів труднощі з вибором розміру. Розглянемо, як не втрапити у таку халепу.

Шопінг онлайн: як не помилитися з розміром взуття

Припустімо, що ви вирішили купити жіночі черевики онлайн. Обов’язково варто правильно визначити розмір ноги, щоб  замовити свій розмір. 

Як це зробити:

  • Виміряйте свою ногу за допомогою сантиметрової стрічки або лінійки,  зафіксуйте  довжину та ширину ноги. Порівняйте свої заміри з розмірною таблицею яка є на більшості сайтів інтернет-магазинів взуття.
  • Зверніть увагу, що кожен виробник, бренд має свою таблицю розмірів, тому перевіряйте таблицю розмірів на сайті, на якому ви плануєте зробити покупку або перед покупкою проконсультуйтесь у менеджера
  • Ознайомтеся з відгуками покупців. Перед покупкою уважно прочитайте відгуки покупців щодо розміру (чи воно повномірне, чи маломірить), матеріалу та якості взуття.
  • Обов’язково з’ясуйте, які умови повернення товару. Переконайтеся, що інтернет-магазин має гнучку політику повернень та обміну взуття, якщо розмір не підійде.
  • Ретельно обирайте матеріал, з якого виготовлене взуття. Такі матеріали як: шкіра, замша, натуральний каучук, текстиль розтягуються та адаптуються до форми вашої ноги. 

Чому не можна носити незручне та неякісне взуття

Як правило, взуття розглядають лише з точки зору естетики, моди, однак носіння некомфортного взуття може мати серйозні наслідки для здоров’я. Важливо вибирати взуття, яке підходить за розміром і має відповідну підтримку для ваших ніг і ступнів.

Таке взуття може призводити до швидкої стомлюваності та болісних відчуттів у ногах, порушення ходи, деформації нігтів та мозолів. Такі наслідки носіння неякісного взуття можуть помітно знижувати продуктивність та якість життя людини. Тому варто обирати взуття від надійних виробників, брендів, які завоювали прихильність у своїх покупців завдяки якості та надійності. 

У інтернет-магазині “Vitto Rossi” ви знайдете взуття, в якому захочеться жити. Асортимент магазину налічує понад 400 моделей чоловічого та жіночого взуття на будь-який смак: від дизайнерського до взуття на кожен день. Якщо ви маєте будь-які сумніви щодо вибору, професійні консультанти допоможуть обрати оптимальні моделі до ваших потреб та очікувань. 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь