Купуємо додому бойлер (водонагрівач)

Гаряча вода у домі, де є діти, не розкіш, а необхідність. Найкращий варіант підігріву води у системі будинку це водонагрівач (бойлер). Такий пристрій дозволяє не залежати від централізованої системи водопостачання будинку, бути автономним, та організувати собі усі блага цивілізації незалежно від того, де ви мешкаєте у центрі великого міста, чи у селі. На разі є великий вибір різного обладнання для підігріву води, можна ознайомитися за посиланням: https://comfy.ua/water-heater/. Однак, щоб обрати оптимальний варіант для вашої сім’ї, варто врахувати ряд моментів.


Як вибрати водонагрівач

Об’єм обігрівача

Одна з найважливіших характеристик під час вибору бойлера – його об’єм. Щоб визначити цей параметр, який би міг задовольнити потреби вашої сім’ї, потрібно врахувати кількість осіб, які проживають у квартирі. Об’єм бойлера може коливатися від 10 л (найменші) до 300 л.

  • Моделі до 15 л ідеально підійдуть для кухні, для миття посуду.
  • Моделі від 30 л  – для людини, яка мешкає сама.
  • Бойлера від 50 л буде достатньо і для миття посуду, і душу одночасно.
  • Для сім’ї з двох людей рекомендовано водонагрівач не менше 80 л
  • Сім’ї з 4-х осіб від 80 -100 літрів.

Усе залежить від того, який об’єм води одночасно буде використовуватися: наприклад, миття рук, посуду, прийом ванни, душу і так далі. Чим більша родина, і чим більший об’єм використанням води, тим більший об’єм водонагрівача потрібно. Крім того, цінова політика бойлерів до 100 л коливається несуттєво, однак

Місце установки

Перед покупкою водонагрівача варто обрати місце його встановлення. За типом встановлення бойлери розрізняють: вертикальні та горизонтальні. Горизонтальні монтуються до стіни під стелею (кухня, ванна, туалет). Це суттєво звільняє місце. Особливо зручно, коли маленька площа помешкання. Вертикальні бойлери ідеальні для будинків, дач. Вода у такому бойлері залишається гарячою довше.

Що потрібно пам’ятати під час покупки водонагрівача (бойлера)

До покупки бойлера потрібно підходити виважено, проконсультуватися з фахівцем, адже від моделі та технічних характеристик обладнання залежить зручність його експлуатації, ощадливість енергоресурсів тощо.

На покупці не варто економити. Низька ціна – сир у мишоловці. Як тільки завершиться гарантійний термін і усі витрати щодо ремонту будуть на ваших плечах. Це обладнання, яке має якісним та надійним, адже воно буде у використанні роки.

Водонагрівальний пристрій обов’язково повинен мати гарантійний талон, що забезпечить вам гарантійне та постгарантійне обслуговування. Рано чи пізно обладнання може вийти із ладу, і тоді діагностика несправностей, демонтаж та ремонт доведеться оплачувати знову.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь