LEGO-конструювання в першому класі?

У початковій школі впроваджуватимуть LEGO-конструювання

Про це йшлося під час зустрічі в Міністерстві освіти і науки України директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрія Кононенка з т.в.о. генерального директора The LEGO Foundation Каспером Отоссоном Канструпом (Королівство Данія).

Сторони обговорили чимало питань щодо продовження співпраці між МОН та The LEGO Foundatіоn, зокрема розширення мережі дошкільних навчальних закладів і навчально-виховних комплексів, залучених до проекту з LEGO-конструювання, та впровадження цієї програми в початковій школі. Окремо Юрій Кононенко та пан Канструп зупинилися на результатах роботи проекту в дошкільних навчальних закладах України.

У межах візиту до України Каспер Отоссон Канструп відвідав кілька дошкільних навчальних закладів міста Києва, що залучені до програми з LEGO-конструювання «Сприяння освіті». Він відзначив високий рівень конструкторських здібностей дітей та креативність українських педагогів.


Нагадуємо, що Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation було пролонговано наприкінці 2016 року.

 

Джерело: https://www.schoollife.org.ua/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь