Літні канікули 2018: з понеділка починають працювати табори у школах

“З 29 травня починають працювати пришкільні табори. Протягом двох тижнів рівненським школярам подарують там змістовне та цікаве дозвілля. Закриття таборів відбудеться 15 червня на літній естраді міському парку культури, – інформує рівненська газета 7d.rv.ua.

Цього року пришкільні дитячі табори традиційно діятимуть на базі 32 навчальних закладів Рівного. Цікаві заходи, ігри та конкурси відбудуться в актових та спортивних залах, на дитячих майданчиках. Діти ходитимуть на різноманітні екскурсії містом, відвідають театри і кінотеатри. Усе це організують педагоги-вихователі. А допомагатимуть їм у цьому студенти-волонтери з РДГУ. Різноманітні заняття відбуватимуться також на базі ПДМ та міського центру творчості учнівської молоді.

– Пришкільні табори працюватимуть з 9 до 15-ї години,– повідомила головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу міського управління освіти Валентина Полюхович.– Насамперед ми намагалися охопити відпочинком пільгові категорії школярів: сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами, дітей учасників АТО та з малозабезпечених сімей. Всі діти будуть забезпечені дворазовим безкоштовним харчуванням. Його вартість – 34 гривні у день на одну дитину. За ці гроші дитина отримає в таборі повноцінний обід і сніданок. З міського бюджету на це виділено три мільйони гривень.

Планується, що в пришкільних таборах відпочине 6100 школярів. Торік, до речі, цей показник був скромніший – 5480. Попри те що кількість місць збільшилась майже на тисячу, та охочих потрапити в табір ще більше. Таку популярність пришкільних таборів можна пояснити тим, що харчування в таборах безкоштовне. Діти отримують цікаве дозвілля. А ще зможуть підтягнути свої знання з іноземної мови. Адже в таборах працюватимуть мовні загони, створені для занять з англійської, німецької, французької і польської мов.

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь