Магазин медтехніки у Рівному

Лікування хвороби далеко не завжди обмежується прийомом медичних препаратів. У деяких випадках необхідно використовувати додаткові неінвазивні засоби, які посилюють терапевтичний ефект та прискорюють одужання пацієнта. Одним із магазинів, де можна купити корисні для здоров’я товари, є магазин медтехніки у Рівному — професійний спеціалізований салон з різноманітним асортиментом товарів та доступними цінами. Наша медтехніка допоможе вам у лікуванні, реабілітації, профілактиці та контролі захворювання.

Асортимент Медтехніка Ортомедіка у Рівному

У магазині представлено багато різних товарних груп. Серед ортопедичних товарів ви знайдете:

 • устілки індивідуальні та ортопедичні (дитячі, дорослі, спортивні, модельні, напівустілки та ін.);
 • анатомічне взуття (на всі пори року);
 • бандажі для корекції великого пальця стопи та ін.

У салоні величезний вибір бандажів – наколінники, бандажі для спини, ортопедичні коректори постави та інші типи фіксаторів для суглобів та хребта, у тому числі спортивні бандажі.

Забезпечити ваше житло комфортом допоможуть:

 1. Системи для зволоження та очищення повітря, а також обладнання для дезінфекції (опромінювачі, бактерицидні лампи, рециркулятори, іонізатори).
 2. Побутові термометри (не тільки для визначення температури повітря в приміщенні, а й для вимірювання температури води, різних сумішей та навіть поверхонь).
 3. Ваги. Ця техніка застосовується не тільки для контролю маси тіла. У нашому магазині є: ваги для новонароджених, діагностичні, підлогові, електронні, багажні та ін.
 4. Тонометри, глюкометри, пульсоксиметри.
 5. Обладнання для кисневої терапії.

І це далеко не весь перелік медтехніки, купити яку ви можете у магазині Ортомедіка у Рівному. Продавці уважно вислухають ваші прохання та побажання, та запропонують доступні варіанти виробів. Також ми покажемо, як правильно використовувати товар, і розповімо все про його переваги та особливості.

Переваги Медтехніка Ортомедіка

Серед наших основних переваг не лише широкий та доступний асортимент. Нашими постачальниками є найкращі торгові марки Європи та світового ринку. Наша мережа є офіційним представником турецького бренду Aurafix в Україні. Це відомий виробник корсетно-бандажних виробів найвищої якості. Мережа веде пряму співпрацю з компаніями: Thuasne, Франція (компресійний трикотаж та бандажі), Medi, Німеччина (бандажі, тутори та ортези), OSD – всесвітньо відомий виробник реабілітаційного обладнання та багато інших. У нас ви можете купити сертифіковані вироби, які відповідають суворим стандартам виробництва.

У магазині кожен відвідувач може перевірити стопи на плоскостопість. Ця процедура є безкоштовною абсолютно для всіх клієнтів мережі магазинів Медтехніка Ортомедіка. Ми проконсультуємо вас з усіх питань та надамо необхідні рекомендації щодо профілактики плоскостопості. Фахівці магазину займаються дрібним ремонтом медтехніки. Якщо вам необхідно замінити деталь у приладі – приходьте до нашого салону.

Де купити медтехніку в Рівному?

Ортопедичний салон Ортомедіка у Рівному надає не тільки великий вибір товарів, а й також сервіс послуг:

 • у салоні ви зможете безкоштовно перевірити стопи на плоскостопість;
 • відремонтувати поламані медичні прилади;
 • замовити індивідуальні ортопедичні устілки.

Ми допоможемо вам вибрати необхідний вам товар і докладно відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять. Також замовити медтехніку та будь-які інші товари ви завжди можете на сайті нашого інтернет-магазину ortomedica.ua

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь