Премія для мам України: «Мама року 2017»

Як часто ми телефонуємо мамі? Як часто ми замислюємося про те, скільки безсонних ночей у неї було через нас? Чи усвідомлюємо ми, наскільки це по-особливому – бути мамою, коли радість материнства і відповідальність за майбутнє дитини йдуть пліч-о-пліч?

11 травня стартувала національна премія «Мама року 2017»! Премія, у якій можна розповісти про свою маму або свій досвід материнства. Вона присвячується усім дбайливим, що надихають, стильним, спортивним і неймовірним мамам України.


Ми любимо наших мам, і нам іноді здається, що одного цього почуття цілком достатньо для неї. Незалежно від нашого віку, ми завжди відчуваємо мамину турботу. Мама – та людина, яка навчила нас любити, адже саме її ми цілували в щоку, обіймали та говорили: «Я дуже тебе люблю, мама». Вона намагається бути поруч з нами завжди, коли може. Веде за руку в дитинстві й зі сльозами відпускає, коли зростаємо. Скільки ролей вкладається в статус мами? Вона одночасно: і вихователь, і вчитель, і лікар, і кухар, і стиліст, і головний критик, і найкраща подружка. Думаю, багато хто з нас, чуючи фразу “Як ти схожа на маму!”, Переповнюються радістю і гордістю.

Однак правда така, що через напружений темп життя багато хто з нас забувають радувати наших мам: відвідувати, дзвонити, просто говорити теплі слова. Трапляються сварки і непорозуміння, трапляються невідкладні справи, які віддаляють мене від мами. А буває так, що я просто довго не кажу їй найпотаємніших слів, про що потім шкодую.
Виправити ситуацію можливо з премією “Мама року 2017″!

Якщо ви вважаєте свою маму, бабусю чи знайому найкращою мамою на світі, ви можете розповісти історію про неї на сайті премії mamaroku.com.ua в одній з 7 номінацій:

  • “Успіх”,
  • “Натхнення”,
  • “Велике серце”,
  • “Сімейний затишок “,
  • ” Стиль “,
  • ” Спорт “
  • або в спеціальній номінації” Супербабуся”.

Героїні історій-переможниць отримають титул “Мама року” і головний приз – три дні відпочинку в SPA-готелі під Києвом, корисні майстер-класи, красива фотосесія, почесний титул “Мама року 2017” та інші подарунки.

Що необхідно для того, щоб мама отримала розкішний відпочинок в СПА готелі, титул “Мама року”, фотосесію, програму перевтілення і величезна кількість призів? Знайти час. Зупинитися і подумати – яка моя мама, як я хочу подякувати їй, які слова сказати … написати історію, вибрати фото мами і подати історію з фото на конкурс премії.

Надіслати заявку на участь можна до 20 червня.

Детальніше правила участі описані офіційному сайті премії mamaroku.com.ua.

Організатор премії – Лінія магазинів EVA.

Також у них є сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/EVA.dp.ua/?fref=ts

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь